SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tesc + deca (2 cykl) - dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
MAM PYTANKO ODNOŚNIE DAWKOWANIA… PROSZĘ O PORADE…

Jednak żeby było jasne od samego początku, dla tych którzy nie rozumieją pytania i czuliby nieodpartą potrzebę wykazania się, to… NIE INTERESUJE MNIE CZY POWINIENEM BRAĆ, TYLKO JAK DAWKOWAĆ. Z góry uprzedzam, że komentarze w stylu:
- weź się lepiej za michę, a nie za koks
- poczytaj lepiej o diecie
- ważysz jak kurczak
- to nie cykl dla ciebie
- lepiej zaopatrz się w dobre odżywki
- za krótki staż
itp. itd.

tego typu komentarze będę zwyczajnie zlewał… wiem, że i tak znajdą się dobrzy moralizatorzy, którzy niekiedy mam wrażenie tylko po to tutaj siedzą na tym forum i nie powstrzymają się od takich głupich docinków… ja jednak pytam tych, którzy będą mogli coś pomóc, bo decyzję podjąłem, a nie wiem jedynie jak dawkować…

mój staż to prawie 4 lata, wiek 25 skończone w tamtym roku, jestem typowym ektomorfikiem i mam masakryczne problemy z przybraniem na wadze… nawet jeśli jakimś cudem mi się to uda, to za pewien czas wszystko zlatuje, a to działa na mnie bardzo zniechęcająco… 3 lata temu miałem niedowagę (53kg… przy moim wzroście powinno być 60kg… udało mi się przybrać do 70kg (mój rekord), ale później spadłem znów do 56, teraz mam 65kg i to osiągnąłem z wielkim bólem)… jeśli chodzi o dietę, to mam w planie 7 posiłków dziennie (9:00, 11:00, 13:00, 14:00, 17:00, 20:00, 23:00), jednak ze względu na moją pracę nie zawsze wszystko jest tak różowo… w posiłkach
głównie kurczak, ryż, makarony, kasze, ser biały, jajka, tuńczyk, ryby, banany. Dietę uzupełniam gainerem, do tego białko, ale w niezbyt dużych ilościach ze względu na metabolizm… do tego aminokwasy z treca. Jeśli chodzi o kreatynę i staki, to mam już za sobą 3 x mono, jabłczan, xpand, massakra. Teraz mam jeszcze boostera nitrobolon II. Do diety dorzucam różne nasionka, orzechy, oliwę, codziennie piję soki ze świeżych warzyw (marchew, pietruszka, burak) i owoców (jabłka, winogrona, itd.), więc jeśli chodzi o zapotrzebowanie na witaminy jest raczej ok. Treningi miałem 3/tydz. (pn, śr, pt), a teraz zwiększyłem do 4 (pn, wt, cz, pt) + 2-4 x w tygodniu basen (max. 15-20 min.). Podejrzewam, że wolno idę z wagą ze względu na małą ilość snu… bardzo często chodzę spać o 2, 3 w nocy, a sen jednak to podstawa… będę chciał to zmienić, ale na razie to jest chyba mój największy problem. Robiłem badania na testosteron (w normie), tarczyce (ok.), pasożyty (ok.) i ze zdrowiem jest dobrze i raczej nie powinno być przez to problemu. W tamtym roku mój lekarz rodzinny przepisał mi metanabol, ale były to wg mnie trochę za małe dawki, więc dokupiłem jeszcze od znajomego i w sumie zjadłem 100 tab. – właśnie po tym złapałem 70kg.
W tym miesiącu planuje testosteron + deca, ale nie bardzo wiem jak dawkować i jakiego teścia najlepiej, bo każdy z moim znajomych ma na to inny patent, a że sami szprycują się non stop i to łącząc kilka sterydów, to jakoś nie mam do nich zaufania. Potrzebuję porady jakie dawki zastosować w moim przypadku i jak to rozłożyć w czasie, a i rzecz jasna jak później z odblokiem, co powinienem do cyklu dokupić i co później na podtrzymanie. Jeżeli znajdą się tacy dobrzy, którzy odpowiedzą NA MOJE PYTANIE, to będę ogromnie wdzięczny. Tylko i wyłącznie takie odpowiedzi będą mile widziane.

Co do innych kombinacji, to omka raczej odpada, bo nie mam do niej przekonania jeśli chodzi o jakość masy i metka też, bo to nie ten efekt jakiego się spodziewam… winstrol też odpada, bo to będę chciał zastosować kiedyś już złapie masę i będę pracował na rzeźbą…
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Za duzo tego clomidu. 1-3 100mg ed i potem do konca 50mg ed starczy 24 tabsów.Prop daj 100mg e2d i może pociagnij przez 8 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
jw
to co napisałeś dla mnie mało przejrzyste/czytelne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
i za dużo czytania przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
co do ankiety, to wszystko znajduje się w tekście... może i przydługi, ale myślę że to wszystko jest dość ważne do ustalenia odpowiedniej dawki... będę bardzo wdzięczny tym, którzy się przez to przedrą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po to jest ankieta żebyś ją wypełnij a nie pisał eseje
chcesz pomocy to się dostosuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
STAŻ: prawie 4 lata

WIEK: 25 skończone w tamtym roku

TYP BUDOWY: zdecydowanie ektomorfik, częste wahania (3 lata temu 53kg, norma 60kg, rok temu 70kg, później 56kg, teraz 65kg

DIETA: 7 posiłków dziennie (9:00, 11:00, 13:00, 14:00, 17:00, 20:00, 23:00)
głównie kurczak, ryż, makarony, kasze, ser biały, jajka, tuńczyk, ryby, banany. różne nasionka, orzechy, oliwę, codziennie piję soki ze świeżych warzyw (marchew, pietruszka, burak) i owoców (jabłka, winogrona, itd.) - nie liczę gramów, bo zwyczajnie nie mam na to czasu

ODŻYWKI ITP.: gainery, białko w niezbyt dużych ilościach ze względu na metabolizm, aminokwasy, nitrobolon II

CYKLE NA KREATYNIE: 3 x mono, jabłczan, xpand, massakra

TRENING: zwiększyłem do 4 (pn, wt, cz, pt) + 2-4 x w tygodniu basen (max. 15-20 min.)

TRUDNOŚCI: mało snu

PRZEBYTE BADANIA: testosteron (w normie), tarczyce (ok.), pasożyty (ok.)

CYKLE: metanabol 100tab. w poprzednim roku

MAM NADZIEJĘ, ŻE TERAZ JEST NIECO CZYTELNIEJ... WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W PIERWSZYM TEKŚCIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
aa zapomniałem dodać... wzrost 168cm, tak więc proszę weźcie na to poprawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
ja bym na twoim miejscu jednak wypelnil ankiete to takie trudne? ;)

zreszta nie dostaniesz tu odpowiedzi takiej jaka oczekujesz bo odzywianie to inny dzial on musi byc tip top a tu waga 50 z kawalkiem no no dzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
ankieta wypełniona, a co do diety to czytaj proszę ze zrozumieniem, bo o żadną dietę nie pytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
przede wszystkim to celu cyklu tu nie widzę

"nie liczę gramów, bo zwyczajnie nie mam na to czasu"
to ile czasu zajmuje Ci zważenie np kawałka mięsa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aromasin a LH i FSH

Następny temat

Cykl-kilka pytań

Wiecej