SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tekst dla rodzicow...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Grasik wapniaku stary

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058











Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ja Ci dam wapniaku!

Ekhm...Loocku...

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-26 01:16:06

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
też mam ten problem - lecz już się zgodzili na gajnera nutrendu ... a ja już jestem po cyklu kreatynowym - o tym nic nie mówiłem !@!!P

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
maja mama na szczescie wie co to jest białko aminkowas, kreatyna glutamina i odzywka. moze na poczatku jak zobaczyla taakiego gajnera to sie przestraszyla ze ja mam zamiar tyle proszku w siebie wsadzis albo ze tyle tabletek zjesc, ale juz jest spoko. teraz mowie : mamo daj mi na aminkowasy i juz . oczywiscie nie zebym dostawal na co tylko chce ale jak raz na jakis czas cos chce to dostane
wiec problem nie w rodzicach tylko w ich niewiedzy bo gdyby mama wiedziala co to jest dodatni bilasn azotowy i ze jest on Ci potrzebny do budowania miesni to by sie ze tak powiem nie "pliła" ze cos takiego bierzesz. moja mama to chemiczka wiec troszke o tym wie
pozdrawiam

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie chodzi mi o to zeby ktos dal jakis link albo samo napisal jak mu sie chce ze jest mi to potrzebne to budowania masy i nie ma zadnych skutkow ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Piter - widziałam jakie to wg Ciebie "odzywki" ... NO COMMENTS.

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi tylko i wylacznie o odzywki!
Nie biore koksu a to co pisze w dziale doping to narazie tylko i wylacznie w celach edukacyjnych... Chce jakis madry tekst dla rodzicow, pomoze ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odzywki sa potrzebne kazdemu uprawiajacymi sporty wytrzymalosciowe i silowe , ze wzgledu na skład ktory zawieraja oczywiscie inny dla kazdego rodzaju suplementu :

gainer - zawiera zbilansowana ilosc weglowodanow i bialka , ktore stanowia najwazniejsze skladniki odzywcze potrzebne naszemu organizmowi <ich zapotrzebowanie zwieksza sie podczas uprawiania wyrzej wymienionych aktywnosci> , jest to produkt spozywczy

bialko - zawiera najwazniejszy skladnik budulcowy miesni czlowieka , bez bialka nie ma przyrostow suche , zdrowe masy miesniowej <uzywana moze byc takze jako uzupelnienie niskokalorycznej diety, jets to produkt spozywczy

glutamina - dla ludzkiego organizmu jest to najwazniejszy aminokwas dzialajacy antykatabolicznie i anabolicznie, rowniez jest produktem spozywczym wystepujacym w pozywieniu lecz w mniejszych ilosciach

kratyna - wystepuje glownie w miesie , bardzo potrzebny skladnik diety kulturystycznej

aminokwasy - patrz glutamina

W mniejszych lub wiekszych ilosciach kazdy z tych skladnikow wystepuje w jedzeniu. Aby pokryc zapotrzebowanie na te skladniki tylko i wylacznie z jedzenia cwiczaca osoba musialaby chyba zjadac 10000 kalorii co przeciez wcale nie jest zdrowe, dlatego tak wazna jest suplementacja.

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
ja mialem jeszcze lepiej, zalatwilem tel. do jednego z lepszy instruktorow kulturystyki w polsce i kazalem do nie go zadwonic ojcu. Pogadali 15 minut a na drugi dzien ojciek kupil mi bialko, gainera i aminki

*Moderator Dzialu Sex*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OPINIA O SNI

Następny temat

KAIN LUCEK VLAD i inni znawcy

WHEY premium