SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybka akcja panowie!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
lipo sie robi a nie gino
nie ma sensu zajadac sie nolva

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
Ginekomastaia (gruczolowa) to twarda tkanka bezposrednio pod sutkiem.
Tutaj masz bardzo ladnie wszystko rozpisane:
http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/male_breast/gynecomastia_anatomy.html
Prawdopodobnie nabrales wody i tluszczu w okolicach sutkow (czyli lipomastaia), ale to taka ch... warta diagnoza na odleglosc. Wiec pilnuj sie.
Jak zaczna rosnac gruczoly, to napewno tego nie przegapisz:)
Co do lipo, to tez niezbyt estetyczne i trudne do pozbycia sie.

Zmieniony przez - viktorov w dniu 2007-04-20 11:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187


niewiem ja juz mam taka psychike ze sam sobie wbijam choroby.Rano wstalem i juz mi sie normalne wydaja te sutki.A co do bólu to mnie nie bola i nie czuje stwardniebnia wokól sutka.Klatke cwicze ostro ze nawet mi sie zakwasy na mecie pojawiy przez dwa dni co jest dziwne????bo zakwasow nie mialem juz z 6 miechow.co to jest ten tamoxifen to jest na recepte????zreszta sami ocencie

lubie sie uj**ac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
chcialem wziasc 200 do konca ale nie bede ryzykowal chyba zaczne zchodzic na mniejsze dawki,czy mozna w ten sposób????jadlem do 6 tabletek i jeden dzien 7 najwiecej-655443322 i clomid jak go brac????pozniej przyznam sogi pozdro musze leciec

lubie sie uj**ac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
nie masz zadnego gino ani lipo...pewnie jarasz ziólka za dużo i sobie wkręcasz...dobra klata

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
nic tu nie widac bo jak dla mnie to mu suty stoja a jak wiadomo wtedy nie da sie za bardzo okreslic co jest grane.

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak primabolan najpewniejszy na dzis?

Następny temat

pytanko!!

WHEY premium