SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki? walki - a filozofia wschodu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Coz, wedlug mnie filozofia potrzebna jest po to, aby zrozumiec istote sztuki" - no filozofia jest ci potzrebna żeby zrozumieć nierealną sztukę walki bo więcej tam myślenia i filozofowania niż walki co puźniej wychodzi np UFC.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Polecam Taekwon-Do ITF.
Wrocław ul. gen. Józefa Hallera

Taekwon-Do rulez!

Tabaka rulez!!!


Dziadek Mroz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamilcz koreańska baletnico bo jakiś romeo zerżnie ciebie w dupala.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamilcz idioto bo jakiś rolnik cie skosi

"Dawać i przyjmować - czyż to nie jest to samo?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bru(tu)s li

"Dawać i przyjmować - czyż to nie jest to samo?"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hook N Shoot Revolution - kobieca gala MMA, wyniki i zdjecia

Następny temat

dyskryminacja

WHEY premium