SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szkodliwosc trenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
ludzie odblokow nie robia to i ktos z trenem solo by sie znalazl

chudy jako ze jestes bardziej zaawansowany zadalem ci proste pytanie, na ktore nie potrafisz odpowiedziec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
widzisz roznice miedzy 4-5kg czystego miesa (wiesz jak wyglada czyste mieso? do sklepu idz i zobacz), a stosunkowo nienalana masa (czyli troche miesa, troche smalcu, troche wody - ale wody i smalcu nie na tyle duzo, zeby sie zrobil swiniak)?

no wiec ty mowisz o wariancie 2, ktory ma c.h.u.i.a. wspolnego z wariantem 1, choc kazdy 1 miszcz ktory tylko nie ulal sie jak prosie opowiada, ze oto zrobil 5kg czystego miesa.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
na poziomie amatorskim mozna tak gadac nie nalalem sie jak tucznik to zrobilem 5kg miesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to se gadaj.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
chudy zartuje przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog chudzina,ciekawy art i daje do myslenia.Egon rozbrajasz moje chude miesnie ,"czyste miecho" itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
chudy zartuje przeciez

Z Chudzinem nie ma zartow...


BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
cyklop czytaj dokladnie przejrzyscie, wyrazilem sie slowem ''suche miecho''.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
chcialbym robic 5 kg w 3 miechy , ale byloby pieknie


czysta masa to pojecie wzgledne jak widac i zgadzam sie w 100% z chudzina

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Bezsensowna i jalowa dyskusja powyzej.

Co do trenu, super srodek i zabawne jest to gadanie o amatorach i zawodowcach. Ilu z was jest zawodowcami i ilu bralo tren? No wlasnie. Jak w ten sposob na to patrzec, to wsrod amatorow testa tez w sumie nie warto jest brac. Takie srodki kusza i pewnie kazdy zazywajact SAA bedzie chcial sprobowac choc raz.

Co do reakcji na trenbolon to sprawa dosyc inywidualna. U mnie w sumie obecnie zero sajdow i sporo korzysci. Wystarczy odpowiednia dawka testa (u mnie w tym wypadku propa) i nie ma zadnych problemow z libido... a wrecz przeciwnie:) No, oczywiscie nie wiem czy wlasnei nie nabawiam sie astmy, nie hoduje sporej populacji cyst i nie rosnie mi trzecie oko, ale co tam, modle sie tylko, zeby anonimowi eksperci z tego lepszego "hamerykanskiego" neta sie mylili.

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2009-07-22 18:33:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***KONIEC SPAM POSTU (*) ****

Następny temat

PHOENIX LAB

WHEY premium