SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szajba i bezsenność po dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 232
Ale pić podobno nie wolno jak się bierze prochy: mete, winko w tabsach, itp. A to że piłem było spowodowane tym że miałem cholernego doła i tylko wóda pozwalała mi zasnąć.... Teraz widzę że to był błąd:/

"Wielki Mistrz Ulrich von Jungingen wzywa twój majestat panie i księcia Witolda na bitwę śmiertelną i aby męstwo wasze, którego wam widać brakuje podnieść, śle wam te dwa nagie miecze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
nie tu nie chodzi o prochy tylko wlasnie ze poprostu koksow sie nie laczy z piciem :). a tez niby slyszalem ze po wodce spada masa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 232
No niby tak. Wóda ścina białko i dlatego są spadki. Ja miałem 2 tyg temu takiego doła że już mnie wszystko perdoliło i myślałem tylko o tym żeby się nachlać...., nie obchodziło mnie czy będą spadki czy przyrosty. Po prostu byłem zdesperowany. Na szczęscie teraz znalazłem dobry środek nasenny(bez recepty),zwie się melatonina. W piątek zarzuciłem 5 dropsów przed snem i spałem jak niemowlak.

"Wielki Mistrz Ulrich von Jungingen wzywa twój majestat panie i księcia Witolda na bitwę śmiertelną i aby męstwo wasze, którego wam widać brakuje podnieść, śle wam te dwa nagie miecze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 803 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12714
ozesz Ty w ku.rwe !! %-D
nie dosc ze dojechales dece bez tescia (jak tam twoj maly?) do tego bolda (Jesli w nim miales prawdziwego bolda) i dotgego wszystkiego zeby to pieknie wygladalo winko poleciales cale 2 tygodnie zeby potem zejsc na raz z wszystkich trzech srodkow... Jestes dla mnie masochista, wspolczuje ... i wracaj do swiata zywych przywal z grama tescia

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
chcialem nadmienic ze jesli sie slyszy glosy to nie jest to depresja (moze tylko posrednio) ,ale SCHIZOFREMIA i kazdy psycholog tak powie

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 232
Ale ja te głosy słyszałem tylko podczas tego cyklu na dece, zanim sie wziąłem za SAA wszystko było w porządku

"Wielki Mistrz Ulrich von Jungingen wzywa twój majestat panie i księcia Witolda na bitwę śmiertelną i aby męstwo wasze, którego wam widać brakuje podnieść, śle wam te dwa nagie miecze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
mam podobnie,glosy itp , ale mi to sie stalo na trenie i psychotropach. Wiec nandrolon moze powodowac rycie glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20451
temat roku:)A co mówią głosy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zeby jeszcze przypyerdolil jeszcze raz taki cykl :) wtedy bedzie wiecej glosow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
po co spamujesz chlopczyku , czy chcialbys aby autor tez Ci spamowal w twoich tematach na rozpisanie 100tab mety

do autora , zrob badania testa
mocny blok moze ryc leb , przerabialem to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino??? help

Następny temat

Odblok po Mega-H

WHEY premium