SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suwnica vs wolny ciężar

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Witam!
Wczoraj pocisnąłem na bareczki w klubie 67kg ale na suwnicy
czy jest to jakas różnica
czy moge sie chwalić ze zeczywiscie jestem taki gosc i pocisnąłem te 67kg ( bo ajk dla mnie to duzo) czy na suwnicy zwykle podniosi sie o wiele wieksze ciezary niz na zwykłej sztandze i zeczywiscie podniusłbym jakies 60kg

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12646
a u mnie jest odwrotnie, na suwnicy robie serie z zalozonymi dwoma 30`tkami 10 razy i ledwie zipie a na sztandze olimpijskiej te same ciezary i spokojnie idzie. Mimo wszystko wole suwnice zwazywszy na fakt ze nie zawsze na silowni jest ktos kto moze mnie asekurowac. Wydaje mi sie ze tez troche zalezy od suwnicy (chocby nawet czy jest dobrze nasmarowana- wiem z doswiadczenia ) Sprobuj z wolnym ciezarym a sie przekonasz. Co do rekordow to i tak podajesz z wolnym ciezarem wiec nim sie sugeruj.

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
60 kg tez nie jest malo mozesz sie chwalic takim wynikiem i tez bedzie good . a to sztangi w klubie nie macie ? masz problem sprawdz na sztandze to bedziesz wiedzial

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
na suwnicy jest łatwiej/lżej


wyjatek potwierdza regułę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
nie no mam sztange i ciężar
ale akurat sprawdziłem sie na suwnicy i chciałem zapytac czy dlatego łatwiej sie robi

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
na suwnicy ciezar wypychasz tylko do gory. przy wyciskaniu sztanga musisz utrzymac jej rownowage zeby Ci na glowe nie spadla . wiec tracisz troche sily. tak mi sie wydaje przynajmniej

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan do oceny :/

Następny temat

Trening z Priorytetem na Biceps/Triceps OCENCIE!!

WHEY premium