SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sustenon 250 .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam tyle kasy

mikos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
a moze samom decke z winstrolem i kreatynom,efekt napewno bedzie prawie taki sam jak przytamtych wynalazkach ,a bedziesz przynajmniej zdrowszy

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czemu ale wszyscy mnie namawiaja na omnadren a ja ich slucham . tylko ze wyczytalem ze sustanon 250 ma mniej skutkow ubocznych

mikos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak poza tym chce brac jak najmniejsze ilosci jak naj mniej razy.

mikos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Jak Cię wszyscy namawiają na Omnadren to powiedz im że są idiotami i niech go sobie w łeb wstrzykują -może im pomoże...
Pozdrawiam1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napewno powiem

mikos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze HERMAN ze miales chyba jakas przykra przygode z omka bo co o niej uslyszysz to sie caly pienisz

matka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze all...mam chyba problem i to powazny..napaliłem sie na sustanon po kilku artykułach i zdebiałem teraz czytająć artykuł o podróbkach czemu?:mój sustsnon jest ruski(organon), naklejkę można łatwo odkleic w całośći, kosztowała mnie 20 za strzał, czyli drogo więc nie podejrzewałem nawet podpuchy..pomocy bracia!!!

flexxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
GIGUŚ I KRASNAL lepiej nie doradzajcie więcej w dopingu bo pieprzycie bzdury sami sobie wstrzyknijcie takie dawki jak proponujecie. zero wiadomości jak zaczynać tylko od razu deka 400 susta 500 i do tego meta ile tam napisałeś 30 na dzień? a gdzie tapering i cała reszta? k..a mać napierajcie takie cykle jak chcecie ale nie doradzajcie tego zielonym.
no i te stwierdzenie- "możesz brać ile dasz rady unieść". d****izm.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 968
Racja,racja.Jeśli 2 cykl,to strzał raz na 7-10 dni.Widze,że parę razy wspomniałeś "KOSZTY".Tak więc najtaniej z meta.Oczywiście wolałbym doradzić z deczką,ale.... .Sustenon zaczyna po okolo 3 tygodniach.Nie faszeruj się tez metą 30 mg dziennie.Nikt rozsądny nie bedzie sie w 2,3,czy nawet 9 cyklu.Metki potrzebujesz tylko na piramidke,staraj się nie przekraczać 3 tabsów dziennie.Sus... zawiera 4 rózne testosterony,naszczęście inne niż w omie.Jest silny,oczywiście ciągnie wode,ale nieporównywalnie mniej niz oma.A takie dawki,jakie podali są .... ,inaczej powiem wejdziesz na jakas strone z rozpiską i faktycznie widnieje 30 mg mety i 4 strzały tyg.Nie jestem w stanie powiedziec dlaczego tak pisza,ale to nie dla Ciebie.Ja preferuje cykle lightowe,co nie znaczy zle,bo rosne 5-7 kilo i stosuje 1 tesc-PROLONGATUM.POZDRAWIAM.

Życie bez celu nie ma sensu!!!A.sz.

Życie bez celu nie ma sensu!!!A.sz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Królewna Śnieżka ;-)

Następny temat

Mega cykl !!!

WHEY premium