SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

supplementy sojowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
no i sie zaczyna niewiem ile masz lat ale zachowujesz sie jak dziecko i sie przemadrzasz na gwaiazdki

a tak pozatym to dostajesz pewnie gwiazdki od ludzi ktorzymalo o suplementach czytaja lub malo wiedza niemowie ze ja wiem wszystko albo bardzo duzo, ale co niecow wiem (i niezdarza mi sie polecac BCAA jako suplement do odchydzania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Nie chce stawać po niczyjej stronie , ale w którejś z gazet wyczytałem ze bcaa wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej , może Gozmo też to czytał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje Joszi misiosz jeszcze troche musisz poczytac bo chyba myslys ze duzo wiesz ale malo wiesz albo moze kilku rzeczy nie doczytales i krytykujesz bcaa oczywiscie moja wypowiedz ale doczytaj o tym dobrze jak mnie cos interesuje jakis suplement to wiem o nim wszystko i np. bcaa hmb i kreatyna mnie bardzo zainteresowala wiec uwazam ze moge sie na ten temat wypowiadac a widze ze Joszi czytal tez wiec dam mu soga a jeszcze odnosnie soga to wcale sie nie kłuce o jakies gwiazdki tylko pamietam i jak widzialem kiedys jak chciales od kogos soga pamietasz ? widzialem takie cos daj mi soga i tak ze 4 razy heheh

Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
INFORMACJA DLA MISIOSZA MISIOSZ WIDZIALES TAKIE FORUM PT. AMINOKWASY BCAA wszedlem tam i skopiowalem czyjas wypowiedz po to zebys sie nie musial meczyc i tam wchodzic doczytaj DOKLADNIE ostatnie zdanie tej wypowiedzi
"Witam wszystkich po raz pierwszy! Jestem nowym uczestnikiem zatem chciałbym liczyć na waszą wyrozumiałość w stosunku do moich wypowiedzi.Chciałbym zaznaczyć we wstępie że osobiście zajmuję sie importem suplementów z USA i posiadam już pewne doświadczenie obserwując efekty zarówno moich klientów jak i swoje osobiste i chciałbym podzielić się tym z wami. W tej chwili posiadam w sprzedaży(również wieleinych produktów) Amino BCAA 2000 firmy Universal (jeśli kto by był zainteresowany: 120 kaps. w cenie 80 zł)
BCAA ma dzialanie zarowno anaboliczne jak i anty-kataboliczne dzieki jego zdolnosci do znaczacego podnoszenia poziomu syntezy bialek, pozwala rowniez uwolnic w o organizmie hormony tj hormon wzrostu (GH),IGF-1, oraz insuline, pozwala utrzymac korzystny stosunek testosteronu do kortyzolu wywolujac tym samym znakomite warunki do rowoju miesnia.Anti-katabolic BCAA przeciwdziala rozpadowi bialek i utracie czystej masy miesniowej przede wszystkim podczas intesywnego treningu jak i restrykcyjnej diety. Zatem jesli twoim celem jest redukcja tkanki tluszczowej przy jak najmniejszej utracie masy miesniowej to trudno to osiagnąć bez BCAA." To jest ta wypowiedz i jak ostatnie zdanie ja Joszi i maathi tak uwazamy a Ty oczywiście podwarzasz ten fakt........




Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja polecam Pro 92 jest dobre i sa po nim niezłe efekty sam brałem i kupil bym sobie jeszcze raz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś nikt sie nie odzywa na ten temat nie ma juz komentarzy misiosza szkoda :(

Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co powiecie na temat odrzywki "BULK" firmy Naturell??
Czy ona dziala? Brał ktoś z was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sempion bulk jest dobra rzecza 40% roślinnego białka sojowego 35% zalecanych węglowodanów Zalecany jest dla osób ćwiczących siłowo, pragnących uzyskać szybki przyrost masy ciała sam jeszcze go nie próbowalem ale powiem Ci ze chyba bym go nie kupil nie jest zły ale sa lepsze rzeczy,chociaz jest tani 1,2kg za 50zł ale na twoim miejscu zastanowil bym sie nad jakims innym produktem

Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jadlem bulk i nie jest taki zły tak jak mówi Gozmo sa lepsze produkty widzialem po nim efekty ale chyba 2 raz juz bym nie kupil wybral bym cos innego narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki GOZMO!
Ja to mam problemy z tymi odrzywkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmmmmmmm?????

Następny temat

Do Maka i innych

WHEY premium