SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy.net <- nowy sponsor forum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4530
fajnie ze wasza oferta sie powieksza ) bravoo-bravo tak trzymac!

spoko-spoko ja tez nie mam zamiaru walczyc tutaj z OLIMPEM i HITECiem bo tej wojny nie da sie wygrac - olipm ma tak potezna armie hardgainerow ktorzy beda wcinac jego TOP MASS`a, glutarole i citraty do konca switaa alez prosze bardzo!

mowie tylko ze w necie mamy kolo 10sklepow na poziomie ktore w wiekszosci oferoja TO SAMO :(((
kilkanascie znaczacych firm z tym samym asortymentem caly czas - wiec niech nikogo nie dziwi ze spodobala mi sie inicjatywa powstania sklepu w ktorym widac co innego niz tylko olimp,hitec,mega(syf)bol

_nils

<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do kosztow przesylki
to wszystko jest ok

po kliknieciu na "koszyczek ze strzalaka"
przy jakims produkcie
przenosicie
sie do karty zamowienia i tam jest wszystko podliczone

trzeba bedzie to chyba jakos inaczej rozwiazac bo wiele
osob sie myli :((

------------------------
Supnet
http://www.suplementy.net
------------------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nils - oczywiście fajnie, że jest nowy sklep, ale wracając do Twojej wypowiedzi, to.... wykazoojesz skrajną niewiedze na temat suplementacji i firm...... co do hiteca to jest to jedna z lepszych europejskich firm, ktoora akurat na polski rynek wprowadziła trochę tańszych i gorszych prodooktoow, ze względu na ralia cenowe.... zatem nie krytykooj... co do amerykańskich supli... to wogoole nie będę rozmawiał.... ściągam sobie z USA suplementy za około 500-600 dolarow miesięcznie zatem mam pewne pojęcie na temat tamtejszego rynku.... co do nowego sklepoo to bardzo dobrze że sie pojawił, bo gros osob nie ma kart kredytowych i zamoowienia bezpośrenie ze stron amerykańskich sadla nnich niemożliwe.
Pozdrawiam

leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie... a nawet jak mają, to np. mi nie za bardzo się chciało zamawiać ze stron amerykańskich i zastanawiać się, czy przejdzie przez celników A teraz jest spox

Pozdro

Doradca w dziale Suplementacja

Rodzina mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EEEE Zion - zamooowiłem jooż na pewno dobrze ponad setkę paczek i 2 mi zatrzymali.... a to tylko przez własne przegięcia.... nie zamawia się jednorazowo wheyów za ponad 600 dolcoow



leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wiesz... zawsze pozostaje ryzyko

Pozdro

Doradca w dziale Suplementacja

Rodzina mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
tak tak - ci celnicy to niezłe szuje.
Mam wwujka celnika i jak mi opowiada co się na granicy robi to mam dawke humoru na miesiąc !

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. Ira ..::..::..
GG 948921

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4530
nie wiem czego sie lucek czepiasz - pisze to co przezylem i tyle niepisze jakis fanaberji z kosmosu wiec nie wie mdlacego tak zaciekle ze mna walczysz?? -pewnie sam handlujesz hiteciem
dlatego cie to tak drazni

<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakbym zaciekle walczył to byś już bana dostał , a ja tylko polemizooje

leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
.nils.
cos Ci powiem...wg Twojego profilu to te 3miechy suplementacji USA'owskimi odzywkami nie wiele Ci dalo ))))))))




..a ja nie jestem leniwy..
*** pracowity misOO ***

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino - jak je brać?

Następny temat

JAKIE SĄ SKUTKI PICIA WÓDKI?

WHEY premium