SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanozolol 10 ml?pilne!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy winstrol(stanozolol) wystepuje w buteleczkach po 10 ml? moge takie cos kupic za ok 170 zl za butelke ale nie jestem pewien czy to nie jakas wy***ka - pomozcie mi prosze szybko!

!!!No pain - no gain!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Co do tego preparatu w butelkach po 10ml to faktycznie takie coś występuje na rynku, wiem o co chodzi i dlatego mogę ci napisać, że jest to tzw. produkt "underground" czyli prywatna inicjatywa, na 100% to nie oryginał.
Fakt, faktem działa ale co dokładnie zawiera to chyba wie tylko ten co to "gotuje"

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx Dabek - sog 4 u. no slyszalem ze dziala bo zachawalja go kolesie(nie ci co sprzedaja).szkoda ze to nie oryginalne wino :( - bo cenowo wychodzi dosc korzystnie.ktos jeszcze cos dopowie?

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha a propos winka to mam jeszcze jedno pytanie i bylbym wdzieczny jesliby ktos zechcial na nie odpowiedziec - mianowicie po czym mozna rozpoznac oryginalny winstrol w ampulkach??slyszalem ze musi byc to zaweisina - jesli odstoi troche to na sciankach pokaze sie biala substancja; podobno wzdluz ampulki musi przebiegac cieniutki prawie niewidoczny drucik - kit czy prawda??

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850


Zamieszczam ci zdjęcie oryginalnego Winka, w tych grubych butelkach już nie produkowane, a w tych cienkich długich to obecna produkcja.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
A co do tego "druciku" wzdłuż ampułki to faktycznie jest coś takiego, ale czy to drucik to nie wiem raczej na pewno nie, poprostu bardzo cienki pasek szkła w innym kolorze.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze raz dzieki dabek - teraz przynajmniej nie potruje sie jakims gownem ;)

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktos z forum to bral, jesli tak to jakie mial efekty?

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biore stanazol to chyba cos al'a winstrol bo tez takie mleczko ,plus do tego mam dece i carnitarghin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem i efekt jest całkiem dobry, już po 10 strzałach są konkretne efekty, u mnie to było 10 kilo na ławie. Nie jest to tani interes ale ma stosunkowo małe sudki uboczne i otrzymuje się czysty mięsień. A co do tego 10 ml to szajs!!!
Jak już to weżmniesz to przygotuj się na częste skurcze nawet w nocy, przynajmniej ja tak miałem.

simi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Jesli chodzi o stanozolol to tabletki 2 mg na mnie dzialaja b.mocno-wielki apetyt,przyrost sily i niewielka retencja wody,niestety.Pozdrw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

decia na dwóch

Następny temat

Meta-poradnik

WHEY premium