SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt na siłke

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
Witam
zobaczcie aukje tego uzytkownika
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4221359
on jest z mojego miasta i sam wyrabia te sprzęty
jak myslicie robi on dore produkty czy lipne??
ceny są przystępne czy drogo??

niechce kupywac tylko sie pytam (ja chodze na siłke do straży pozarnej tam mają profesjonalny sprzęt i nic niepłace bo mój tata był kiedys strazakiem)

Zmieniony przez - klm_ w dniu 2006-02-07 17:10:18

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
i?? moze ktos ocenic ??

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2743
moim zdaniem dobre

..........Płacz na treningu, śmiej się podczas walki..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3334
Ja kupiłem identyczne poręcze do podciągani nóg/pompek tricepsowych no i niestety nie moge do końca polecic. chodzi o to że po pierwsze nie mają uchwytow z jakiegoś materiąlu toteż niektórym może yc niewygodnie. Po drugie nie mają bocznych podpórek pod ręce przy podciąganiu nóg w zwisie co już WYRAŹNIE efektywnośc cwiczenia. po trzecei co uważam za najważniejszą wadę tych poręczy to BEZNADZIEJNIE UMIEJSCOWIONE OPARCIE!!!! Jeśliu nie podłożysz czegoś między oparciem a ścianą nie ma mowy o porżądnym cwiczeniu. Po za tym jest on przyczepiony za wysoko co nie daje oparcia dla dolnych części pleców. Ogólnie to po 2miesiącach cwiczen oparcei mi odpadło, jak kumpel w nie przypadkiem walnąl, i wtedy przykręciłem je sam trochę niżej.
ALE OGÓLNIE NIE POLECAM TYCH PORĘCZY GDYŻ SĄ NIEWYGODNE, NIEPRAKTYCZNIE ZBUDOWANE I DO BANI! LEPIEJ KUPIC COŚ DROŻSZEGO A PEWNEGO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 491 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17419
Ławka wyglada zarabiascie . Zebym swojej wczesniej nie kupil , to wybralbym ta

>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEKCJA MEN'S HEALTH ZA 85 zł

Następny temat

SPRZEDAM siemensa sl45i- tanio

WHEY premium