SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skutki uboczne - moje zdrowie sie rozlatuje.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
prze niebiesko widzę jak kuje klata
dżordże na jelitach może masz jak zmóła..a ja powiem żę właśnie od problemów gastrycznych sie zaczyna jak jest hoohjowa flora na jelitach i z tamtąð sie toksyny wchłaniają do organizmu to i zmóła

mam wójków lekarzy spec chorób wewnętrznych to mówią że wiele chorób narządów się zaczyna od jelit właśnie ...ryba psuje się od głowy a człowiek od flaków..

trudno powiedzieć tu nikt nic z wyników ekstra nie wymyśli czego by lekarz niezauważył .

nawet tomografię miałeś lol.
prolaktynę/progresteron
a najlepiej to powiedz lekarzowi że brałeś kilka rodzai koksu na raz i robiłeś kilka cykli ..nawet przy bajeruj i weź skierowanie do endokrynologa i będziesz miał za darmo te badania i ewentualnie on Ci najprędzej poradzi

wiesz wiem ocb miałem to samo . niektórzy nie powinni brać się za to mamna myłśi że niektórzy genetycznie są uwarunkowani do łapania silnego trwałego bloka

bankowo po cyklu sobie roz***ałeś całą homeostazę organizmu
dawaj soga bo to dobra rada : tylko endokrynolog
z morfologi to nie wiele zdziałasz

a poza tym po co płacić za wyniki to i tak ci nie pomożę ,że będziesz widziedział że np test za nisko i co zrobisz kolejny cykl ?

lepiej zrób se za friko wszystko na skierowanie od specjalisty i on Ci powie ocb i albo on ci pomoże a jak planujesz jakieś cykle kiedyś to fachowiec Ci powie czy twój organizm się nadaje

serialnie to czytałem że np rasa kaukaska wybitnie ma słaby układ htpa i szybko sie blokuje od koksu z zewnątrz ...no wiem ty nie z kaukazu ale z kąd wiesz że 10 pokoleń wstecz gdzieś tam ktoś tam nie miał jakiś koligacji ze wschodem i ten gen tam gdzieś przetrwał i teraz masz lipe hehehe

poza tym kreatynina wysoko czyś byś kreatynę brał ? jak nie to nie bierz ..coś nery słabo tak mi sie wydaje niech mnie ktoś skoryguje panowie

Zmieniony przez - darmozjad2 w dniu 2011-04-21 21:58:23

=on - off=
=off - on=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
gastroskopia robiona , badanie kału z 10 razy robilem. wszystko ok . te uczucie pelnosci w brzuchu poprostu mnie wk.... tak ze szok ! i wraz ze zmeczeniem wlasnie rosnie mi ten brzuchol ! na kolonoskopie mnie nie stac wlasnie mistrzu ... :< a o skierowanie nie latwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
to mam powiedziec ze chce skierowanie na badanie prolaktynę/progresteron ? bo nie ogarniam troche. po co mi skierowanie do takiego lekarza jak pewnie moge takie badanie zrobic chodzby w szpitalu tak ? czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
pełności w nadbrzuszu ... no to masz dżordze i cię wydyma hehe:D
paczka alaksu dwa dni srania żeby oczyścić kichy do tego na bieżąco multilac..jak poszukasz w sieci to za 4 zł kupisz paczkę ,kup 3,4

teraz co do miski:
dajesz taką dietę na miesiąc

zero cukru wiadomo pożywka dla bakcyla
węgle na zero w tygodniu tylko łądowanie glikogenu w sobotę wcinasz :
gotowany świerzy ryż , bez płukania taki kleik popijasz to jogurtem naturalnym albo wlewasz jogurt do tego i multilac obowiązkowo- jedz powoli mieszaj ze ślina nienapychaj się do styta jedz by czuć głód

tłuszcze tak z do 50 g dziennie naoliwić kichy
o do każdego posiłku kapsułka multilacu no i białko
węgle tak naprawdę minimalnie około 70g dziennie max
zero chelba soków słodzonych , jedynie gotowana kasza ryż płątki do wyboru ale gotowane



pełnośc to tez wątroba daj jakiś sylimarol i hepatil razem , przeczyści cię . odtruje wątrobę i nie powinno być dyskomfortu w nadbrzuszu

powinno dać radę i olej endokrynologa
mniejsze będą kolejki :P i prędzej ja się dostane :D
:P

=on - off=
=off - on=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
łoo przeeagent rozjechałęs się po prostu hehhe
ty niebieski cały jesteś jakiś chyba czytać nie umiesz?

nie skierowanie na prolaktynę tylko skeirowanie do specjalisty od układu hormonalnego i on zrobi ci cąły panel hormonów od tarczy po testy estrogeny o prolaktynę za free i on to przeanalizuje
tak wydasz parę stół na komplet badań
będziesz miał wynik i co ci po nim
i tak nikt nie zinterpretuje tego prawidłowo tylko powie no stary tego za mało dawaj cykl

idz do endokrynologa powiedz jakie cykle już on będzie wiedział jakie badania Ci zrobić
samym wynikiem nic nie zwojujesz...bo tu koksy a nie endokrynolodzy są

a jak ty niebieskie migdały jesteś to lepiej cyklu nie rób bo se krzywdę zrobisz

co ogarniasz ? gdzie ten sog? :D

=on - off=
=off - on=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
tylko te drożdze jakby były to by wyszły w badaniu kału, a tu nic, ale nie zaszkodzi jak się przeczyścisz, dobrze na uczucie pełności działają ziółka, polecam dziurawiec sobie parzyć i pić z 4-5 razy dziennie. Na wszelkie problemy z jelitami także colon C zażywać, naprawdę pomaga w tych sprawach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
jutro ide do lekarza to ogarne cos kupie ten alax i ten synbiotyk oraz hepatil. i poprosze go tez o te skierowanie chociaz watpie ze mi je da :) pier*** koksy ! mam tez jutro badanie pod katem stawow z krwi czy cus bo mnie kur... wszystkie bola !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
pier*** koksy !
nie zganiaj całej winy na sterydy bo mogą nie mieć zupełnie nic wspólnego z ta sytuacja, jak będziesz miał 100 peoc pewność ze to przez nie to wtedy mozesz taki pisac (choć na pewno nie przez nie) a poza tym kto sie bierze za cykl nie robiąc odbloku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
kolego ty niebieski jesteś nie wiem czy wiesz o co chodzi..a zęby cię nie bołą,szkliwo nie za wrażliwe?
to by tłumaczyło osłabienie i bóle stawów oraz pikawy...

nie jeden się zdziwi ale niebieska próchnica lubi się czepić kiszek i stawów
produkuje toksyny którę właśnie obciążają organizm i powodują osłabienie

to idź do innego lekarz u którego nie byłęś powiedz że robieś cykl z 3 środkół na raz podaj mu rozpiskę i powiedz że ci niestoi i nie masz sił i chcesz endo da ci od kopa

ale ja raczej to co po wyżej wnioskuję to raczej
stomatolog pierwszy .. zdziwił byś się ale bakteria która potrafi w*******ić zęba jest w stanie zatruć cały ustrój ..i to tylko wiedza ambitni stomatolodzy albo lekarze którzy mieli być stomatologami..

=on - off=
=off - on=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie bierz wszystkiego co czytasz na forum za pewnik.Znajdź specjalistę,który nie będzie domniemał,tylko postawi pewną diagnozę i rozpocznie leczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

11 tyg susta teraz odblok plus suple

Następny temat

rozpisze ktoś ?

WHEY premium