SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia= atrakcyjność

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
nie liczy sie wyglad tylko wnetrze ! portfela !

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Dobry kaban, czego chcieć, 40 cm w bicu na pewno jest, 80 w udzie... Jak trójboista. Chude nory się go boją, widać kto jest prawdziwym postrachem basenu...

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
wiadomo ze (pomijajac kwestie kasy bo to podstawa ) lepiej miec wysportowanego partnera niz kogos kto woli chlac piwo i jesc chipsy... tak samo faceci wola miec ladniejsza dziewczyne niz brzydsza... wzgledy ewolucyjne , i zeby nie wiem jak kto dobrze klamal to niestety ale wyglad jest wazny


wolicie miec ladną wysportowaną fitneske czy dziewczyne ktora sie brzydzi wszelką aktywnoscia ? No wlasnie ! Kobiety mysla tak samo.

Chociaz w sumie ja osobiscie zamiast fitnesek wole taki typ ciala :






Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-06-05 14:58:48

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Ba, taki typ najlepszy, ale pamiętaj, że ona się za te 15 lat roztyje, strach się bać. Teraz jeszcze tłuszczyk w ryzach, a po 40-tce? Piersi do pasa, pas do kostek a kostki do... aż strach pytać. Po córce właścicielki osiedlowego warzywniaka już to widać, a panna młodsza od nas. W wieku średnim taka Gienia się z niej szykuje

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
a kto mowil ze musze z nia byc +15 lat

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
wg mnie siłownia jest juz na tyle popularna ze nie wyroznia sie niczym specjalnym, sporo ludzi chodzi na silownie, dba o siebie, nie tylko trenujac/ zdrowo sie odzywiajac itd.

Moim zdaniem imponujace jest to, ze ktos sie czyms po prostu interesuje, nie koniecznie jest to silownia :) zreszta kazdy ma tez inne wymagania i kogo innego szuka

jezeli masz robic cos pod kogos, to sobie odpusc taka znajomosc i szukaj takiej, ktora zaakceptuje Ciebie takim jakim jestes teraz, a nie za rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
__Kamil__
a kto mowil ze musze z nia byc +15 lat


Z Gianą byś miał problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73
hm...lara widzisz tu jest tak ,ze ona mnie akceptuje i jest juz rok ze mna a ja sam juz kiedys cwiczyłem tylko potem złamałęm reke i juz nigdy nie doszedłem do takiej formy jak byłem kiedys,może po prostu ja sam siebie nie akceptuje a widzac tez ,że ona i owszem mnie akceptuje ale mam swiadmosć ,że lepiej wygladajac podobał bym sie jej jeszcze bardziej..to jest tak ,że nigdy nie bede tym najlepszym i najprzystojniejszym bo nie mam do tego predyspozycji,zawsze sie znajdzie ktos lepszy ,ale ciało to jest cos na co mam wpływ,jedynie na wzrost nie mam i pare innych rzeczy wiec mając swiadomosc ze moge cos z tym z robic i miec swiadomosc ze naprawde sie jej podobam a nie działą to jedynie na zasadzie akceptacji to chciałbym to zrobic dla samego siebie ,żeby czuć sie lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
zlamana reka to nie koniec swiata!
wyglada na to, ze problem tkwi w psychice, jezeli czujesz sie malo atrakcyjny to wroc do treningow, zacznij sie zdrowo odzywiac, z czasem nabierzesz pewnosci siebie :) a wyznacznikiem bedzie lustro

ps. Jedna bardzo wazna rzecz: trzeba sie dopasowac, pozdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tacy ludzie mają najgorzej. Brak pewności siebie i poczucia własnej wartości.
Nie użalaj się nad sobą tylko wstań na nogi - tyle w tym temacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadmiar kapusty kiszonej

Następny temat

białko

WHEY premium