SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słyszeliście coś o takich tabletkach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
Wynika z tego ze czlowiek (mezczyzna) nie zdradza swojej kobiety tak czesto jak szympans ale tez nie jest stworzony do monogamii.


Pewnie nie jest tez stworzony do jezdzenia motocyklem, latania samolotem i pogadanek na forum internetowym ;>
Ja tam twierdze, ze stoimy jednak nieco wyzej w rozwoju od bonobo.
A sa tez badania, ktore wykazuja, ze w stalych zwiazkach odczuwa sie nieporownywalnie wieksza satysfakcja z seksu.
Co wolisz - 911, czy 15 maluchow?


A co do znalezienia fajnej kobiety i opiekowania sie wspolnym dzieckiem to sie zgadzam, ale co to przeszkadza w skokach w bok?

Kilka powodow - po pierwsze mam w swojej sypialni taka jazde, ze szkoda mi czasu i energii na jakas larwe na boku, ktora nie da mi nawet 10% tego co mam. Po drugie - dalem slowo, ze tak nie zrobie. A juz to chyba wystarczy, prawda?

P.S.
Chcialbys calowac zone, ktora godzine wczesnie robila loda listonoszowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Nie, a ty bys chcial? I jakie to ma znaczenie co my chcemy?

Z badan wynika ze srednio 20% dzieci ma innego ojca niz maz ich mamusi, ktoremu sie zdaje ze to jego dziecko.

A co do jezdzenia na motorze czy gadaniu przez internet, to sa to argumenty wymyslone na sile, zreszta tak jak poprzedni.

A jezli uwazasz ze potrafisz walczyc z natura to nie jedz, nie kichaj, nie smaraj sie i nie sraj. W koncu w dzisiejszyszych czasach wysoko rozwinietej cywlizacji to nie wypada...

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Przypominam ze rozmowa nie jest o tym co chcemy, czy lepiej jest w naszym subiektywnym odczuciu miec zone czy ruchac co popadnie ale pieszemy co jest z perspektywy natury dobre a co zle.

Kilka razy padlo slowo "dorabiac ideologie" w kontekscie poligamii. Otoz monogamia jest dorabianiem ideologi, poniewaz naturalnym procesem jest wolna wola samca i samicy, naturalny proces doboru. A jesli sie stawia normatywne tezy ze lepiej jest mono i narzuca sie to zdanie innym to to jest ideologia a nie naturalny proces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Dokladnie

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
Nie, a ty bys chcial? I jakie to ma znaczenie co my chcemy?

Ja tego nie chce, moja zona tez tego nie chce, a ja to szanuje.
Ale cos mi sie wydaje, ze pojecia takie jak szacunek, czy dane slowo sa Ci obce, bo jestas tak slabiutki psychicznie, ze nie panujesz nad swoimi popedami.

Z badan wynika ze srednio 20% dzieci ma innego ojca niz maz ich mamusi, ktoremu sie zdaje ze to jego dziecko.

No i?

A jezli uwazasz ze potrafisz walczyc z natura to nie jedz, nie kichaj, nie smaraj sie i nie sraj. W koncu w dzisiejszyszych czasach wysoko rozwinietej cywlizacji to nie wypada...

Rozumiem, ze srasz pod siebie wtedy, jak Ci sie zachce, bo nie walczysz z natura? Wbijasz w tylek koks, bo to naturalne?
Jak chcesz byc taki naturalny, to nie chodz do lekarza i umrzyj na jakies smieszne zapalenie pluc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Ja tego nie chce, moja zona tez tego nie chce, a ja to szanuje.

ale nas nie interesuje co chca pojedyncze jednostki

Ale cos mi sie wydaje, ze pojecia takie jak szacunek, czy dane slowo sa Ci obce, bo jestas tak slabiutki psychicznie, ze nie panujesz nad swoimi popedami.

Normatyny osad ze lepiej powstrzymywac poped.
A tak w ogole to mowiac o powstrzymywaniu sie sam potwierdziles instynkt roznoszenia genow. Ze jest tylko nalezy go powstrzymywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ale po co te epitety? Czyzbys tracil merytoryczne argumenty?

A co do srania pod siebie, to kobiet ktore mi sie spodobaja tez od razu nie gwalce tylko staram sie je zdobyc w cywylizowany sposob, wiec jak widzisz umiem swoje popedy kontrolowac.

I czymze jest szacunek i dane slowo w obliczu mozliwosci przekazania swoich genow i stania sie niesmiertelnym?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ale jaki jest sens ruchac co popadnie?
przeciez tak naprawde z kazdą dupą jest podobnie...
na początku wydaje sie, ze to jakies nowe doznania, ale realnie wychodzi na to, ze jest tak samo...
dla mnie dymanie lasek na boku, majac stałą partnerke to oznaka slabosci...
po prostu czlowiek ma niska samoocene i musi sobie non stop potwierdzac swoja atrakcyjnosc...
bez sensu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
i znow nie na temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Nordland, chlopaku, a co tu jest na temat?? Przypomne Ci zalozenia topiku:
"Temat: słyszeliście coś o takich tabletkach?":):):):):)

Dyskusja jest juz iscie zabawne, skoro i tak wszystko sprowadza sie do jednego, co z rowniez z mila checia przypomne:
"Ale niektorzy chyba zapominaja o tym, ze czlowiek to nie tylko instynkt, ale takze cywilizacja, sfera uczuc i przede wszystkim wolna wola (i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o termin "woli" w rozumieniu teologicznym lecz raczej psychologiczno - filozoficznym) :) "

No ale skoro lubicie czysta demagogie, to zycze powodzenia:)

Mysl, mysl, mysl...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + winstrol + test

Następny temat

boldenon+winstrol

WHEY premium