SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słyszeliście coś o takich tabletkach?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
chcialbym biegac tak jak oni na 100m, ale nie wiem co to ma do rzeczy...
rekompensuje to sobie innymi cechami rasy bialej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
SaMuRai-N
ale przyznasz, ze nie pachna
spotkalem sie z roznymi typami zarowno spoko jak i nie bardzo. mialem kilka niemilych sytuacji wlasnie z czarnymi i przez to podchodze do nich z dystansem... wiadomo, ze ludzie sa rozni zarowono biali jak i czarni. wszedzie mozna spotkac sqrwiela.
ps
angole ich nie lubia bynajmniej taka opinie uzyskalem rozmawiajac z wieloma typowymi angolami zarowno w starsszym jak i srednim wieku.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
"QOORA:
jak chcesz ze mna dyskutowac skoro po pierwsze zarzuciles mi nieznajomosc slowa "lewactwa" czyli nie merytoryka tylko wyzwisko"

Widze, ze znaczenia slowa "wyzwisko" tez nie znasz:) Ok, od dzisiaj bede wszystkich wyzywal od "nieznajomosci":):):)



"potem pisales o najwiekszym zagrozeniu ze strony czarnych - przeczytaj moze jeszcze raz gdzie ja napisalem o "NAJWIEKSZYM ZAGROZENIU POSLKI""

Wiesz, bawilem sie w interpretacje Twoich slow przy okazji txtu o "sprowadzaniu czarnuchow do Polski" wynikajacych "z posiadania bialej, polskiej kultury w dupie":) Prawdopodobnie analogicznie do bzdur, ktore wypisywales o lewactwie, czego zreszta do tej pory nie zdolales wyjasnic:)


"po trzecie zarzuciles niznajomosc kultury slowian tez nie poparta zadnymi argumentami - samo haslo i nie udowadniasz."

Ty czytasz co trzy posty????? Czy po prostu masz problemy z koncentracja. Poprosilem Cie o wyjasnienie, czym wedlug Ciebie jest ta kultura, czego rowniez nie uczyniles. No i wyjasnij prosze, co te biedne "czarnuchy" do niej maja?? Sam bowiem napisales, ze ktos tam najchetniej by ich sprowadzil do tego Ciemnogrodu, gdyz ma dupie wspaniala, biala, polska kulture:) I pewnie R. Giertycha tez:)


_______________________________

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Wiesz, bawilem sie w interpretacje Twoich slow

to baw sie dalej i niczego nie argumentuj
ja w rozmowie na "hasla" nie bede bral udzialu

Zmieniony przez - Nordland85 w dniu 2007-06-16 00:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Skoro tak wyglada wg.Ciebie podzial na warstwy spoleczne to nic innego jak Twoim tokiem myslenia mozna Cie smialo przydzielic do intelektualnego plebsa.
Ja nie podzielam ludzi za ich osiagi,podzielam za osobe i jej wartosc w swietle spoleczenstwa-z klamcami etc.sie nie zadaje.Wyglad wogóle dla mnie nie gra roli.
Piszac to co piszesz w tym momencie moge przyjac za 'beznadziejna obrone glupoty',która w sobie dzierzysz i nie przetlumaczy Ci juz nikt jestes w stanie byc uztykowym jedynie w swoich sferach,nie wiem czy ludzie zurbanizowani i kulturalni by Cie zaakceptowali.Dzisiejsze czasy to nic innego jak multikultura..Za kilkadziesiat lat Twoja rodzina zapewne tez gdzies pójdzie w ustepstwo z innym narodem..Bez obrazy,ale nie zatrzymasz tej machiny.Nie bedziesz wyjatkiem..a moze raczej Twoja rodzina,której nie bedziesz w stanie zatrzymac.Kazdy idzie swoja droga.Nie narzucam Ci musu akceptowania innych ludzi i narodowosci.Nie musisz równiez uwidaczniac swoich pogladów wlasnie w taki sposób jak zrobiles to przed chwila.Kazdy czlowiek ma wolne prawo do gloszenia wlasnych pogladów,ale nie narzucaj nikomu ani nie prowadz glupich polemików czym dla kogos jest polskosc badz szukajac prówniania ludzi czarnych do psa,bo to jest niegodne zadnej z zasad kultury osobistej a wrecz karygodne.
Zdr.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
A co tu argumentowac??:) Powtarzasz tylko nudne i przestarzale frazesy wpajane podatnym na sugestie mlodym ludziom, ktorzy nie potrafia myslec w otwarty i samodzielny sposob:)
Nie chcialem Cie tym samym oczywiscie obrazic i mam nadzieje, ze nie pojawisz sie u mych drzwi z kolegami w kapturach:)
Pozdrawiam:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
"Twoim tokiem myslenia mozna Cie smialo przydzielic do intelektualnego plebsa."

zapomniales o uargumentowaniu tego


"Za kilkadziesiat lat Twoja rodzina zapewne tez gdzies pójdzie w ustepstwo z innym narodem."

to chyba jakis zart
jak beda trendy szly w lizaniu dupy psom to Twoja rodzina tez pojdzie tym trendem czy moze ma jakis szacunek do siebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Tomek potrafia smierdziec jak i pachniec.
Polacy tez sie potrafia nie myc,szczególnie importowany material budowlany.Wczoraj jadlem ze matolem kolacje u mnie w domu to mi sie zygac chcialo.Zaluje ze wynajalem komukolwiek pokój co pracuje na budowie.Jeden dzisiaj byl jego kolega;negocjowac ze mna chcial kaucje,przyszedl chate ogladac nagrzmocony,smierdzacy.Szkoda gadac.
Nie osmieszajcie sie szukac poróznienia miedzy czarnymi a bialymi.
Polacy chyba nawet potrafia byc gorsi od nich.
Nie spotkalem czarnych alkoholików bynajmniej ani cpunów.Za to polaków cale mnóstwo i wiecej sie nawdychalem smrodu Marianów w autobusach niz jakichkolwiek innych narodowosci.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Nordland, mam do Ciebie rzeczowe pytanie:) Czytales "Mein Kampf" Hitlera lub tez "W Kwestii zydowskiej" Marksa??
Prosze o rzeczowa odpowiedz: tak/nie/nie wiem:P
W zaleznosci od odpowiedzi zadam kolejne pytania:)

Zmieniony przez - QOORA w dniu 2007-06-16 00:31:51

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
QOORA "main kampf" wyrywkowo, ogolnie nic ciekawego, nie interesuje sie Adolfem Hilerem

co do Marksa to nie mam w zwyczaju czytania jego ksiazek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + winstrol + test

Następny temat

boldenon+winstrol

WHEY premium