SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpoznanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
nie bede sie bawic te staffy ruskie czy jakie, wole zastaffowac z apteki .. :) nie wiecie moze ile w aptece kosztuje meta, jedno opakowanie jest chyba 20 tab jefy, ile taka 20stka kosztuje mniej/wiecej?

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Bez recepty nie dostaniesz.Z receptą jedno op. ok 7 zeta

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
nie rob ze mnie d****a wiem ze bez recepty nie, recepta kosztuje 30 zl :)

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
zjadlem to Omelie(200tbl) razem z Omenem(9szotow) i poszlo caly h*j bo tylko 10kg masy.mysle ze to malo:( ale cuz tylko taka metka byla wtedy unas dostepna:(

Nic tylko Siła, nie w żyłach a na tyłach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 475
A i polecam Naposim:) w stosunku do ceny jest bardzo dobry.Przytylem po 100tbl i po 10prolo 6kg a na odblok 12tbl clomidu i spadlo tylko 1kg:)Ale jak naposim to tylko z trojkacikiem zeby byla tabletka:) bo inne to podobno szajs

Nic tylko Siła, nie w żyłach a na tyłach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Michaś ile koszt recepta to zależy.A wogole w Twoi9m wieku meta to bardzo nierozsądne.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
za 3 dychy mam recepte na 120tabs polskiej ... a co ze nie roszasne to wiem, zdaje sobie z tego sprawe, ja nie zamierzams ie tym faszerowac, tylko walnc cos zeby ruszylo bo juz nic nie idzie na sucho, mimo przerw i zmian treningu. mam strasznie slaba genetyke i mozliwosci naturalne sie juz chyba wyczerpaly, i tak zrobilem 8 cm w bicu bez staffu

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020


Ja tez bym w koks w twoim wieku nie udeżał.Napewno jeszcze dojrzewasz i zaburzysz równowage hormonów w organiźmie.Nadmiar testosteronu spowoduje że kości ci przestaną rosnąć i stawy odmówią posłuszeństwa.Nabijesz mięsa na mały szkielet.No bo spójrz na nastolaka i na osobę mającą np 25 lat.Zakładając ze obydwie te osoby nie ćwiczyły , od razu rzuca się w oczy pewien szczegół.Rozstaw ramion 25 latka jest dużo większy niż nastolatka.Co z tego wynika?A no to że szkielet musi się odpowiednio rozwinąć.Biorąc koks w tak młodym wieku odbierasz szanse własnemu organizmowi.Spójrz na siłowni.jest wielu takich,którzy swoją przygodę z koksem zaczynali w podstawówce i co?Jak wyglądają?Przeważnie mali(choć to nie jest regółą),i w rzeczywistości bardzo wąscy w ramionach.Poczekaj z koksem jeszcze ze 3 lata.

A odnośnie tej mety omelia na zdjeciu to to nie jest żaden wałek.Przecież to under.Robiony na wschodzie.Opakowanie ma taki ślad pod spoden od wtryskiwarki.Taka technologia produkcji opakowania.I tak jest na każdym opakowaniu.Jeśliby miał ją ktoś wałować to dużo łatwiej jest się dostać do niej zdejmując całą przykrywkę u góry,gdyż da się sciągnąć bez potrzeby uszkadzania plomby.Dlatego należy zwracać uwagę przy zakupie czy w zaznaczonym miejscu nie ma śladów powyciskanych paznokci bądź innych przedmiotów.A że metka nie ma najlepszego stężennia to juz inna sprawa.Scanbach jest duzo lepszy.To tyle

Uzależniłem się od zapachu omki!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
rozumiem cie dobrze, wiem o co chodzi. zgadza sie 25latek jest mocniejszej budowy, tylko ze tez 25latek ma jeszcze slabsza budowe niz 35latek, kumpel ma 23 lata i jest waski w barach mimo ze miesnie ma konkretne, a jego ojczym ma 46 lat, nigdy w zyciu nie byl na silowni, raz do nas przyszedl i 107 na klate na luzie wziol a wazy 10kg mniej, a kto z cwiczacych do 30stki bedzie czekac?, pozatym ja juz od roku czasu mam 180cm wzrostu i nie rosne, a gdybym
rosl to chodzby 0.5cm na pol roku powinno isc

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
to ze nie rośniesz w górę to nie znaczy że szkielet nie rozrasta się na boki.

"Rupta co hceta"

Uzależniłem się od zapachu omki!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl propionat i metanabol

Następny temat

3 ginomenow w dopingu?

WHEY premium