SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozciąganie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Swego czasu a bylo to dawno temu gdy bylem mlodszy miałem fioła na punkcie rozciągania.Doszedłem do koślawych szpagatów prostych i niecałego tzw:turka.mineło juz sporo czasu ale chce zaczac spowrotem rozciągac sie.Brakuje mi tego,czuje sie jakis sztywny,polamany itd.Chodze na silownie od 10 lat,weszło juz mi to w krew i chce na nowo sie rozciagac.Wczesniejsze rozciaganie skonczylem na kontuzji(zerwanie mięsnia pod posladkiem).teraz pytanko:jak powinienem sie rozciągac poprawnie,czy codziennie czy co 2gi,3ci dzien?Jedni mowią,że co 2gi zeby miesnie mialy czas na regeneracje inni,że codziennie,żeby miesien sie przyzwyczaił do codziennego rozciagania,jakie robic rozgrzewki,ile minut sie rozciągac,czy najpierw dojśc do szpagatów prostych a potem zaczac rozciągac do turka?pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok

Następny temat

kkk

WHEY premium