SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozciąganie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim! chcialabym poprosić Was o poradę, mój problem jest taki, że jestem kompletnie nie rozciągnieta (mam problem z dotknięciem palców u stób przy wyprostowanych nogach) i chciałabym to zmienić. Niestety wyczytałam na pewnym forum że jak od dziecka się nie rozciągało to nigdy nie osiągnie się całkowitego rozciągnięcia tzn. nie będę już mogła dotknąć głową koan nie wspominając o szpagacie. Moje pytanie brzmi czy jest to mit? Czy jesli codziennie będę systematycznie ćwiczyła czy uda mi się zmienić swoją gibkość?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
I tak i nie, w miarę upływu lat nasz gibkość się pogarsza, ale trenując poprawisz ją spokojnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Ja mam 21 lat i w ciągu pół roku doszedłem prawie do szpagatu, a nigdy wcześniej się nie rozciągałem i też nie mogłem nawet dotknąć palcami stóp.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
Kaziupir, dziękuję bardzo za dodanie motywacji ;) moge wiedzieć jakie ćwiczenia wykonywałeś na początku że tak szybko przyszedł efekt?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Jakieś takie podstawowe. Nie podam ci nazw bo improwizuję z ćwiczeniami
Jak się rozciągałem to pierw delikatne rozciąganie statyczne np. sięganie do stóp przy prostych i złączonych nogach potem w rozkroku sięganie do każdej z nóg z osobna i do ziemi itd. potem rozciąganie dynamiczne czyli wymachy nogami we wszystkie możliwe strony żeby się dobrze rozgrzać i na koniec znowu statyczne tylko, że już na maksa wszystko tak żeby aż poczuć ból. I za każdym razem starasz się schodzić niżej i jakoś idzie do przodu samo. Górę ciała oczywiście też robiłem razem z nogami.
Ćwiczeń musisz niestety sama poszukać w internecie, bo słowami się tego nie da łatwo wyjaśnić
Wpisz najlepiej stretching w google i będzie mnóstwo ćwiczeń. np. coś w tym stylu http://shotokancrsa.com/stretching/stretching_shotokancrsa.JPG 

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pękające naczynka

Następny temat

wypadanie wlosow

WHEY premium