SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rolex replika

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
nie ma allegro bo zegarek jes jeszcze w irlandi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28563
A masz jakieś potwierdzenie autentyczności tego zegarka?? Dowód zakupu? Papier od zegarmistrza?? Nikt nie kupuje zegarka za 12tys w ciemno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
nie niema papierów ale zawsze można sprawdzić jego autentycznosc u zegarmistrza a jestem pewien ze to jest orginał bo znam przeszłosc i odrazu zastrzegam ze nie został on skradziony , jak ktos bedzie zainteresowany to niech wyśle sms-a pod ten numer 00353872188132 to oddzwonie i pogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28563
Więc bez papieru niewiele zdziałasz, Skoro nie jest kradziony to co się stało z papierami?? bez potwierdzenia autentyczności nikt nie zaoferuje 12tys, przydało by się lepsze zdjęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3371
Jak znasz jego przeszłość to czemu napisałeś, że go znalazłeś w aucie w autokomisie, w którym pracujesz? Jeśli nie widzisz różnic w budowie pomiędzy oryginałem a shitem, który proponujesz to nawet okulista nie pomoże , bo widzę że idziesz w zaparte. Prawda jest taka: znalazłeś zegarek wart kilkadziesiąt złotych, nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 183
jak bedziesz w pl to mozemy sie ustawic w wawie albo lodzi tam mam 2 zegarmistrzow ktorzy od razu stwierdza czy to oryginal i podbija ocene swoim nazwiskiem
jesli ci to odpowiada to czekam na info kiedy bedziesz w pl jesli ori to sie dogadamy i go biore

Dortmund miasto piekne ale kobiety niezbyt;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
prawda jest taka ze znam gościa który go zgubił robiłem mu kiedyś fuche ale nie wypłacił mi całej kasy a los tak chciał ze skierował go zpowrotem w moje rece i sprzedajac samochud u nas na komisie zostawił tego sikora ale widocznie ma ich pełno jak na bogacza bo przez pól roku sie nie zgłosił a ja nie bede leciał mu oddac zwłaszcza po tym jak mie potraktował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
będe dopiero w lipcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28563
Historia coraz ciekawsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
to wszystko na ten temat jesli ktos jest naprawde zainteresowany prosze o kontakt na numer podany wczesnie reszcie dziekuje za wytrawne komentarze i proponuje znalezc nowy temat zartów wiecej odpowiedzi nie udzielam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rolex submarine

Następny temat

Korki wkrety , lanki ,halowko Tanio !

WHEY premium