SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

recepty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Wybieralem kiedys prolke na recepte od dentysty i przeszlo....
A dokladnie to jest tak :
Kazdy lekarz moze wypisac na wszystko - jest tylko jedna sprawa :
Jesli chodzi o nolve/clomid - sa to leki refundowane przez nfz (nfz pokrywa czesciowo ich cene - Ty placisz mniej ) dlatego jesli lekarz wypisze Ci clomid - to pozniej nfz moze go pociagnac do odpowiedzialnosci za wypisywanie lekow osobom ktorym sie to nienalezy ... I lekarz bedzie musial zaplacic kare+koszty refundacji ...

Natomiast jesli chodzi o mete/prolo/omke/undestor - bez zadnego problemu

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
no Cine mega sog dla ciebie.Szkdoa tylko,że w sumie w polskich aptekach mamy tylko taki wybór w sumie niezaduży.
Aha no i jeszce jedno,nie am teraz znaczenia,czy np receptę z Katowic zrealizuje w Kraku?

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2005-05-16 13:57:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Cinem ale prol i oma tez sa czesciowo refundowane...
co Ty na to ha

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
kurde wprowadzacie zamęt w mojej przemęczonej głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
idz na spacer

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
nie mogę,mam jeszcze troche do zrobienia,najpierw obowiązki ...ale 21go jadę do Apogeum,przyjeżdża Laydeejane...typowo trance'owa impreza i czuje,że włączy mi sie tam taka miłość,że dramat.I tylko tym żyje:) MiczelX ty coś pisałeś,że wiesz o propku ruskim to i owo,a nie wisz jak sprawa ma sie teraz z Siłabolinem?bo znajomy ma tego dosyć sporo jeszcze na handel i ciekawy jestem,tylko ostatnio do farmadonu to z dystansem już podchodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23363
Apogeum :) całkiem fajny klub tylko gówniarstwa duzo :(

Swiadomosc zrycia ryje bardziej niż zrycie

..::POWERLIFTING::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3938
jasli chodzi o recki to mam spore doswiadczenie nolve i clomid wyciagniesz bez najmniejszego problemu (wypisuj zawsze na babe) najlepiej na recce od lekarza rodzinnego. Z omka,mietkiem itp. jest troche gorzej,ale tez da rade. Ja juz troche tego wyciagnolem - czesc zostawiam dla siebie,a czesc sprzedaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
widzisz,wyciagania sie nei spinam,wisi mi to i powiewa,to nei problem,nawet moja dziewczyna może skoczyć z receptą,mi chodzi tylko o to,żeby lekarz wystawiający te recepty nei miał problemów przeze mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Jeśłi wypisze ci za odpłatnością 100% to raczej nikłe prawdop. że go udoopią
A recepte z K-c bez problemu zrealizujesz nawet w Bydgoszczy

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłabolin

Następny temat

Polska Deca

WHEY premium