SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko do pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
ok tak zrobie dzieki za pomoc

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
aha jeszcze jedna sprawa znalazlem jedna stronke w necie gdzie oferuja Arimidex za 250zl myslisz ,ze zakupy przez net to dobry pomysl?

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak za 28 tab to cena ok

Tylko pamietaj ze ari to nie cukierki i zastanow sie czy bedzie potrzebne bo ja mam troche inne zdanie.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2008-02-02 22:15:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
troche drogo te ari no ale ok

dokladnie gregor ma racje mozesz ari trzymac w pogotowiu jakby podlewalo ale przy niskich dawkach low carb i cynku mozliwe ze nie bedziesz potrzebowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
Dzisiaj zaczalem cykl, narazie jade na propie i boldku pozniej jakos wkomponuje enan zamiast propa. Dodalem cynk i 10mg nolvy ed, jezeli bedzie zalewac zapodam ari. 3 razy w tyg aero 40min po treningu i dieta low carb z deficytem 500kcal tak jak mi poradziles.
Zobaczymy czy ten bold z EAP to bold, bo lekko popadlem w paranoje jak mi powiedziales ,ze to moze byc enan.

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
acha jeszcze jedno pytanko, czy przy takiej ilosci testo zapodac Proscar? Narazie prop 100mg/e2d

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
daj saw palmetto, polceam PROSTADIAG masz 600mg w 1 tabletce i jest tanio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Mechanizm dzialania nolvy i arimidexu jest calkowicie odmienny, dlatego przy cyklu redukcyjnym do dlugich estrow IA byc musi.
PS to chyba cytat ze mnie, malo kto tutaj zre femare
Oczywiscie ze to nie cukierki, bo np mamy rozwalony profil lipidowy, ale IMO dobroczynne skutki o wiele przewyzszaja negatywne, zwlaszcza jak ktos ma 22% bf
A do zmiany susty na enana, napisalem to chyba bo pisales ze dysponujesz jakas konkretna iloscia obydwu srodkow, wiec jezeli musza byc uzyte to w takiej konfiguracji najlepiej.
Bo jezeli bylo inaczej, chyba naszla mnie jakas pomrocznosc, sorry

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-02-04 20:51:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
spoko, da sie wyczytac w wiekszosci postow, ze ari to nie cukierki
owszem to nie cukierki to inhibitor aromatazy, ale moze ktos by mi przyttoczyl jakies konkretne sajdy tego srodka oprocz profilu lipodowego, bo znam ludzi ktorzy jada ari 20tyg i nic sie nie dzieje niedobrego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie srodki teaz pewne???

Następny temat

Czy tak się opłaca?

WHEY premium