SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko co do tabsow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jezeli dostarcze duzo plynow i wciagne piksa przez nos zminimalizuje straty ? czy zawsze nastepuje spadek wody na cyklu ? chce wiedziec czy duzo strace zazucajac piksa na dysce ? jestem w drugim tygodniu na mecie bulgarskiej ! pomozcie prosze ! odwdziecze sie sogami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u nas tez sa rekordzisci ale to sie nie oplaca bo z imprezy na imprezy trzeba wiecej i wiecej ! najlepiej raz na jakis czas!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12709
Zawsze jest odwodnienie organizmu, no i stracisz, ale też zależy ile wdupiasz tych tablet, jak jedną na dyske to lajcik i nic Ci się powarznego nie stanie, chociaż postaraj się bez tego skoro jesteś na cyklu metki. Pozdrawiam.

Zawsze dawaj z siebie wszystko!
"Jak wczoraj ćwiczyłem tak w domu to nie mogłem z piwnicy wyjść po treningu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a najlepiej to przyłącz sie do mafii

mafia.doping&drugs.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
TO MY!

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekowa! sogi juz poszly! piszcie co wiecie na temat drugowania bo ja jestem zielony w temacie drugs-koks!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Siema ja ci moge co nieco powiedziec na ten temat bo na cyklu jak i po zdarzylo sie zjesc na dysce pare krazkow.A wiec powiem krotko na drugi dzien miesnie wygladaj gorzej niz zawsze jest sie bardziej plaskim.Ale wiesz zjesz cos witaminke podjesz wody popijesz i na drugi dzien jest lepiejA to ze przez nos chcesz wciagac to nic nie da serio tylko ze przez nos szybciej lapie kapa i troszka mocniejsza jest oki to wszystko co mialem do powiedzenia zeby nei bylo ze jakis cpun czy cosik jestem oki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Nie mowcie chlopaki ze juz nikt nic nie wie na ten temat.Bo okaze sie ze jestem jedynym ktory korzysta z takiego rodzaju uzywek od czasu do czasu oczywisciepozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
moim skromnym i subiektywnym zdaniem.. jak juz sie bierzesz za cyklona.. to chociaz wtedy odpusc dragi.. chyba ze jestes uzalezniony

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Siemanko nie ja bynajmiej nie jestem uzalezniony wszystko spoczko ze mna jestale tak sobie lubie cos uderzyc moze akurat dzis sie trafi taka okazja mam takie przeczuciepozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
miejmy nadzieje, ze nie przesadziles hrhrh

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Siema nie jednak nie przesadzilem az tak zjadlem 3 krazki i troszk uspalilem tio nie przesada pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto wam robi strzaly ?

Następny temat

częstotliwość przyjmowania siłabolinu

WHEY premium