SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie, co wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
Czesc

Cwicze juz jakis czas i chyba przyszedl czas na wspomozenie sie jakimis suplementami. Do dzis bralem tylko l-karnityne i jakies tam pewnie niewiele warte fat-burnery.

W kazdym razie zalezy mi glownie na zwiekszenie masy miesniowej [glownie gora] i spadek tkanki tluszczowej [mam tendencje do otluszczania sie na brzuchu - wszedzie indziej jest wporzo].

Spytalem trenera na silowni co doradza a on wypisal: bialko 80%,hmb,bcaa,cla,l-karnityna - a po pewnym czasie kreatyna. Mam wiec pytanie co do tego pierwszego okresu. Branie az tylu rzeczy na raz raczej mi sie nie usmiecha z kilku wzgledow [rowniez finansowego]. Dlatego doradzcie prosze co z tej grupy: bialko 80%,hmb,bcaa,cla,l-karnityna byloby najkorzystniejsze [mysle ze tak 2-3 specyfiki jak na poczatek]. Nie pytam o sposob brania,firme,itp bo to sobie na luzie znajde na forum, wystarczy mi sugestia co wybrac.


Z gory wielkie dzieki za odp!

Pozdrawiam
Markoni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie mozesz jednoczesnie robic masy i palic tluszczu musisz sie zdecydowac jesli chcesz zrzucic tluszcz to dieta z ujemnym bilansem kalorycznym + aeroby + spalacz (jaki to zalezy ile $) + omega-3, ZMA 'apteczne' + witaminki + jesli sa braki w diecie to bialko

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-05-27 15:29:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne jazdy na TSE+efka

Następny temat

300 zł na suple od Cybera - co wybrać?

WHEY premium