SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pryszcze na czole

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Nie przepadam za lekarzami, ale pewnie skorzystam z twojej rady. Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
nikt nie przepada ale lepiej wyleczyc tradzik i miec spokój :) ja czasem i godzine czekałem w kolejce do dermatologa ale opłacało sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
I całkowicie udało się wyleczyć? Bo poza czołem spory problem mam też z plecami i to też mnie martwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
Wiadomo, że wizyta u dermatologa byłaby wskazna:).Ja miałem problemy i bez wizyty akurat sie obyło, ale każdy przypadek jest inny i każdy ma inną skórę.Na początek trzeba by się tym zając od środka :).Zdrowsza dieta... z tego w czym ja poczułem różnicę to więcej zdrowych tłuszczy (oliwa zoliwek, olej lniany, pestki dyni, ryby orzechy włoskie itp), jeśli jestes bardzo aktywny to jakieś zestawienie minerałów i witamin :), herbatki z bratkiem i błonnik do ssania lub inny :).Najlepiej unikać przetworzonego jedzenia fast foodów, cukru itp.. nie mówię że nie jeść wcale ale ograniczyć!.Zielona herbata i większa ilośc wody też wskazana.Kwestia żeby organizm był, że tak powiem oczyszczony :)... sauna też dobra sprawa! OD czegoś te syfki się muszą tworzyć przecież:) to co napisałem to taka podstawa, jest dużo innych specyfików co niby lecza od środka jak np FACE OK, ale na każdego różnie działa stąd trudno konkretnie coś polecić:) aaa jeszcze warto zwrócić uwagę na wiesiołka i ogórecznika :)

to teraz kwestia zewnętrzna :)

przedewszystkim codzienna pielęgnacja :

RANO: oszczyczanie(żel płyn KOSMEtyki apteczne np, AA OCEANIC, VIChy, svr, avene itp :) i do tego jakis kremik nawilzający.

NA WIECZÓr to SAMO:) kosmetyki tych firm sa troszke drogie ale na prawde warto!

na wieczór po oczyszczeniu twarzy z wlasnych doswiadczen moge polecic tak :

- peelingi enzymatyczne (firmy kosmetyczne)
- peelingi kwasami lub kremiki z kwasami jak np lysanel active, effaclar K, glyco a
-brevoxyl
- atrederm (na recepte)
- zielona glinka (argiletz, dermaglin i maseczki przeciwtrądzkowe tej firmy)

przydał by sie także krem z filtrem spf 50 ponieważ wiele produktów co podałem uwrażliwa skóre na słońce i moga przebarwienia powstać.... o opalaniu najlepiej zapomnij! to tyle narazie choc pisac mozna duzo masz konkretne pytania to wal :)

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
#koko1989 Dzięki za wyczerpujące rozwinięcie tematu. Co do diety rzeczywiście w ostatnim czasie często jest to fast food i mam świadomość że mi to nie pomaga, ale cóż, siła wyższa, lepsze to niż głodówka, szczególnie że jestem ektomorfikiem i i tak jestem chudy a głód jeszcze bardziej pogarsza sprawę. Co do reszty to na pewno postaram się zmienić dietę.
Sauna wydaje się ciekawym pomysłem, nigdy nie korzystałem, a skoro może pomóc to chyba warto spróbować.
Co do kwestii zewnętrznej, próbowałem wielu żeli, płynów, toników myjących, ale mam wrażenie że pogarszają tylko sprawę. Mam suchą cerę, a takie środki dodatkowo ją wysuszają. Ostatnio próbowałem żelu do mycia OXY, wcześniej był to tonik Dermedic Acne Expert w połączeniu z kremem z tego zestawu.
Ktoś wcześniej polecił mi Darvecin, jednak jest on na receptę i w aptece mi odmówili sprzedaży, natomiast polecili mi Skinoren. Stosuję od 2 dni, mam nadzieje że za jakiś czas pomoże, bo na razie mam wrażenie że jest gorzej.
Co do peelingów to czy nie podrażniają one zbytnio skóry?
Postaram się zastosować do twoich rad, mam nadzieję, że w końcu pomoże, a jeśli nie to nie pozostanie nic innego tylko wybrać się do dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Idź do dermatologa. Jest taki roztwór siarki na receptę. robią go bezpośrednio w aptece. Działa rewelacyjnie choć może nienajładniej pachnie;)

Co różni kobietę od sztangi? Sztanga nigdy nie będzie za ciężka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
wszystko co nieładanie pachnie itp zazwyczaj dobrze działa :)

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
imo DIETA CHLOPIE DIETA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
orzechy włoskie pestki dyni i oliwa z oliwek :) po tym poczułem poprawę

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Mniej słodyczy i ostrych przypraw. Najgorszy ze wszystkiego jest chyba keczup.

Co różni kobietę od sztangi? Sztanga nigdy nie będzie za ciężka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osgood schlattera (Martwica Jałowa)

Następny temat

budowa ciała a kickboxing

WHEY premium