SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pryszcze na czole

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93


Witam.
Jakiś czas temu pojawiły mi się na czole czerwone kropki. Wydaje mi się że są to zwykłe pryszcze, problem w tym, że w żaden sposób nie mogę ich usunąć. Załączam zdjęcie. Będę wdzięczny jesli powiecie mi co to jest i jak się tego pozbyć.
Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4375
młodzieńczy trądzik...pewnie masz mniej niż 18. Spoko przejdzie, higiena.. ewentualnie jakiś Davercin. Na zdjęciu widzę jednego pryszcza i blizny po dawnych. Nie wyciskaj ich i nie drap.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Jeśli chodzi o wiek to mam 20 lat. Czy te blizny znikną albo staną się mniej widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
blizny nie znikną same... musisz się za to zabrać profesjonalnie

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
kup Cetaphil bo widze że masz troche podrażnioną skóre, koszt ok38zł

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
#koko1989 Co masz na myśli mówiąc profesjonalnie? Chodzi Ci o zabieg czy wystarczą jakieś kremy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
napisz ile możesz przeznaczyć siana to coś finansowo sie dobierze :)

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Im mniej tym lepiej, ale jeśli będzie skuteczne to 100 - 200zł. Więcej byłoby mi szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
prosta porada idz do dermatologa, on na pewno przepisze Ci cos dobrego. Tradzik nie jest duzy widzac na zdjeciu takze jakies kremy lub masci powinny pomóc. ewentualnie mozesz kupic witamine PP i B2 ale one sa na recepte takze najlepiej bedzie jak wybierzesz sie do dermatologa, lepiej wczesniej niz pozniej. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
#CLINIC MFE Właśnie tego chciałem uniknąć, jednak jeśli w najbliższym czasie nic nie pomoże to nie będzie wyjścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
szkoda czekac :) czy to az taka trudnosc pójsc do lekarza ? jesli na prawdę chcesz sie pozbyc tradziku to wizyta u lekaza jest konieczna. Domowe sposoby jedynie na chwile pomagaja potem wszystko wraca wiem z własnego doswiadczenia dlatego tez kazdemu polecam wizyte u dermatologa. jest wiele dobrych srodków które szybko pomagaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Osgood schlattera (Martwica Jałowa)

Następny temat

budowa ciała a kickboxing

WHEY premium