SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc-potrzebuje fachowej porady

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
witam kolegow bikerow.na wstepie zaznacze ze nie mam o rowerach zielonego pojecia moje hobby to ciezary.dwa dni temu za***ali mi rower spod bloku musze kupic drugi bo nie mam czym robic cardio .i tu jest prosba do was czy mozecie mi poradzic jakis rower w przedziale 500-800funow[2300-3700pln]?ktos mi mowil zeby samemu skladac ale nie bardzo mam pojecie wiec myslalem zeby kupic gotowy.ma ktos moze jakiegos linka?albo konkretny model?nie bede robil na nim cudow skakania itp. bedzie duzo jezdenia po pagorkach,w lesie, z gorki ,pod gorke ,po asfalcie.zalezy mi zeby nie byl bardzo ciezki i zeby osprzet[przerzutki hamulce chodzily plynnie i bez zarzutow.jednak najbardziej zalezy mi na amortyzacji waze ok 102kg wiec musi byc zaje b i s ci e zamortyzowany.jezeli ktos moze mi pomoc chetnie dam soga.dziekuje serdecznie.red p.s kiedys moj kolega zawodowy biker dal mi sie przewiezc na rowerze koona ktory mial zamortyzowana rame z tylu i z przodu amor olejowy nazywal sie bazooka monster a amor marzoochi bomber i mial bardzo duzy skok.zrobil na mnie wrazenie ale to chyba nie ten przedzial cenowy co?

Zmieniony przez - red face w dniu 2009-10-10 23:36:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
HomeComplete BikesMountain BikesKona Hoss 2008 Mountain BikeKona Hoss 2008 Mountain Bike£529.99



moglby ktos ocenic znalazlem taki rowerek przeceniony z 700na 500.wystarczy dla rowerowego leszcza?
Description:

The Kona Hoss 2008 Mountain Bike can be what you make of it. The Marzocchi Dirt Jumper 2 fork is tough enough for a bit of airtime whilst the triple chainset and Shimano XT rear derailleur allow for some hardcore XC.



Frame: Kona Clump 7005 Aluminium
Fork: Marzocchi Dirt Jumper 2 100mm travel
Gears: Shimano Deore front and Shimano XT Shadow rear derailleurs
Shifters: Shimano Deore trigger shifters
Chainset: FSA Alpha Drive ISIS cranks 44/32/22
Brakes: Hayes Stroker Trail Hydraulic V6
Wheels: Sun Black Eye rims built on KK Disc front and Shimano M525 disc rear hubs
Tyres: Maxxis Ignitor 26 x 2.35
Handlebars: FSA XC280B oversize Riser
Stem: FSA oversize 190LX
Saddle: WTB Speed V Sport SE
Seatpost: Kona Double Clamp
Pedals/Extras: Shimano M505 Clipless pedals


Zmieniony przez - red face w dniu 2009-10-10 23:46:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537


ewentualnie taki;







Description:

Use this page to find out all you need to know about the Kona Shred 2009 Mountain Bike, available to buy online in minutes from Evans Cycles, the UK's largest quality cycle retailer, using our quick, simple and secure checkout procedure.



Frame:Kona Clump 7005 AluminumFork:Marzocchi Dirt Jumper 3 100mmFront Derailleur:Shimano AlivioRear Derailleur:Shimano AceraShifters:Shimano AceraChainset:FSA Step UpChainrings:Guard/36/24 tooth chainringsBottom Bracket:RPM ISIS DHCassette:Shimano Acera (11-32 tooth range, 8 speed)Chain:Shimano IG-70Pedals:Kona Jackshit DeluxeFront Brake:Hayes MX4 Mechanical DiscRear Brake:Hayes MX4 Mechanical DiscBrake Levers:Avid FR-5Handlebars:Kona OB RiserStem:Kona OBHeadset:FSA ZST-10Grips:Cowan SignatureRims:Alex DM-24Front Hub:Formula DiscRear Hub:Shimano M475 DiscSpokes:Stainless 14gFront Tyre:Maxxis High Roller 26x2.35Rear Tyre:Maxxis High Roller 26x2.35Saddle:Kona DJSeatpost:Kona ThumbSeat Binder:Kona QRwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 270
to nie są rowery do jeżdżenia tylko właśnie raczej do skakania, jeśli chcesz pojeżdzić po wertepach to wybieraj coś z rowerów XC, np.:
http://www.kross.pl/586-g617-k3180-level_a6_disc.html
albo
http://www.velo.com.pl/www/wyprzedaz.php?m=0&s=5&id=210
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
j.w.

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
dzieki juz znalazlem rower do xc.kona shreed 2009.dziekuje za zainteresowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Classic Auto Rally - Dębica

Następny temat

snowboard, jaki wybrać?

WHEY premium