SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolo i co do tego??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
niedawno zakupilem 5 paczek prolo czyli 25 amp. i tak sie zastanawiam co zakupic do tego powiedzmy ze mam jeszcze do wydania 300zl oprocz odbloku bo clomid juz mam i tak sie zastanawiam czy zakupic sobie powiedzmy z 100 amp deci do tego?? czy moze za ta kase lepiej 25 ampulek superki-w jakich wogule dawkach bierze sie superke i jak ona jest pakowana bo koles mi podal cene 60 zl za 5 amp wiec jakos tanio mi sie wydaje-aha i jaka byla by roznica w doborze miedzy deca i prolo a prolo i superka??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
ano fajnie mi wszystko wytlumaczyliscie:) wielkie dzieki i rowniez pozdro a tak pozatym to ja bialeczko mialem z HI-teca i bylo dobre ale zamiast niego walne ewentualnie jakies serwatkowe a w trakcie dnia tzn glownie po treningu myslalem o gainerze na bialku serwatkowym (MASS XXL Treca) bo po nim tez mi dobrze szlo:) co sadzicie o takim wyborze?? no i na koniec cyklu dla utrzymania walnalbym powiedzmy kretke z Bcaa i jak fundusze pozwola to cos jeszcze-moze tak byc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1224
100 amp deci? no no ... nieźle Cie roz***ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
sory po**balo mi sie mialo byc 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1224
Drogo ... po 35 zł stoją u odpowiednich gości =]

Wali się chyba 50mg E2D ... ogółem jak chcesz mase to lepiej Ci wyjdzie z Decą =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
czyli te ampulki to zapewne 50mg tak?? a czy ja chce tak duzo masy to wlasnie nie wiem bo waze 87 kilo wiec moze superka byla by lepsza i moze po niej bylby mniejszy spadek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1224
------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1224
Jedna ampułka ma 25mg ... jak Ci nie zależy na masie to odstaw Prolo po którym będziesz miał spadki =] Ja pozostaje przy Dece a nie Superce ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
ale prolo juz zakupiony:) wiec chyba zdecyduje sie na dece-tylko ze miedzy grecka a holendrem jest u nas 7zl roznicy tzn gracka tansza wiec ktora lepiej brac?? czy one sie wogule roznia w mocy dzialania?? i jak mialbym powiedzmy 10 ampulek deci i do tego 25 amp prolo to jak by to bylo dobrze rozpisac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1224
Ja piernicze ... wali się coś albo u mnie albo z forum ... widze że coś ktoś odpisał ale nie chce się odświeżyć i musze coś napisać ... =/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1224
Czy grecka czy holendersa to jedno i to samo ... takie same stężenie więc tak samo działa ...

prolo 1-8 200mg/5 dni
deca 1-10 200mg/7 dni
2 tygodnie po ostatmi shocie deki ... clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
a moze jakos troszeczke skrocic cykl?? i zrobic w ktoryms tygodniu wieksza dawke dla wieszego Powera?? czy jechac po 200mg i nic nie kombinowac??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem czy mam podrobiony clenbuterol

Następny temat

Stanabol vs Winstrol

WHEY premium