| Nazwa tematu |
Dział |
Odp. |
Data tematu |
|
Doping
|
Epi
|
11 |
2009-12-14 21:15
|
|
Doping
|
brak bloku po ph
|
8 |
2009-12-10 19:51
|
|
Odżywki i suplementy
|
białko
które białko wybrać wpc z ostrowii czy olimp whey isolate 95? dieta oczywiscie jest
|
6 |
2008-11-07 17:59
|
|
Odżywki i suplementy
|
HGH night(problemy)
panowie mam 16 lat i zastanawiam się nad jedną rzeczą. chcę hgh night brać na regeneracje i lepszy sen, ale czy od tego nie urosną mi nogi, lub inne "mutanckie" części ciała jak po wstrzykiwanym hormonie wzorstu? traktujcie moje pytanie serio, bo
|
13 |
2008-08-26 15:22
|
|
Odżywki i suplementy
|
proszę o poradę-cykl
witam. proszę o poradę w sprawie jesiennego cyklu
wiek-16
staż-14 miesiecy
budżet- ok 200 pln
planuję kupić stroma+mass xxl+ hgh night
czy dobre byłoby to rozwiązanie? czy 417g storma wystarzy? a moze polecacie jakiś inny stack, ponieważ
|
12 |
2008-08-30 13:28
|
|
Odżywki i suplementy
|
CP capsy co do tego?
wiek 16
staż- rok
kupiłem cell pumpa w capsach lecz troszke mało tego, co do tego dokupic? czy moze kupić drugie opakowanie tego cp i dokończyc na nim cykl? a moze dokupić tylko jakiś jabłczan albo jakiś inny stack? proszę bardzo o pomoc.
|
8 |
2008-05-15 20:37
|
|
Odżywki i suplementy
|
prosze o pomoc. Plażówka na lato :D
moim celem jest ogólny rozwój sylwetki. chodzi mi o suchą masę mięśniową tak, żeby zachować kaloryfer na lato, ale zeby inne partie nabrały kształtów i się powiększyły. nie mam diety bo młody jestem i jem to co mama poda a do tego nie mam zabardzo
|
2 |
2008-05-11 18:51
|
|
Zdrowie i Uroda
|
booster HGH a zdrowie
panowie czy booster hgh nie pokombinuje nam czegoś w gospodarce hormonalnej? mam 15 lat i jestem niski. boję się ze dużo nie urosnę i każdy cm jest ważny. mój brat(19 lat) także jest niski. wiem, że niektórzy sądzą ze boostery nie dzaiłają ale ja
|
10 |
2007-09-19 16:18
|
|
Odżywki i suplementy
|
boostery HGH
trochę o tym czytałem, ale opinie były sprzeczne. zażywał kiedys ktoś booster hgh? jak podziałał? opłaca się kupić? chcę tu tylko wypowiedzi konkretne ludzi, którzy zazywali taki booster.
|
3 |
2007-09-18 23:07
|
|
Odżywki i suplementy
|
gainer aby nie nabrać na soebie tłuszczu
wiem , że głupie pytanie, ale jaki gainer jest dobry, aby się nie zatłuścić? diete oczywiscie mam i planuję kupno gainera tylko nie chcę sie zatłuścić tym bardziej, ze ćwiczę w domu. zastanawiałem, się nad gain bolicem, ale znalazłem ze jest to
|
6 |
2007-09-15 20:19
|
|
Odżywki i suplementy
|
Kreatyna+BCAA
panowie gdzieś w grudniu planuję się wzmocnić trochę suplami :d będzie to mój drugi cykl ale na początek trochę info o mnie:
wiek-16
staż: 10 miechów
cel: ogólne poprawienie się :d
jestem po cyklu kretyny mono+carbo
fundusze:ok 120
|
10 |
2007-09-09 16:03
|
|
Odżywki i suplementy
|
thermospeed a wada serca
czy mozna brać thermospeed jeśli sie ma wadę serca? proszę o odpowiedź
|
8 |
2007-09-08 09:34
|
|
Odżywki i suplementy
|
kretayna-moje pytania
wiem, ze tematów było już pełno ale ja bym chciał zadać swoje pytania oraz podsumować informacje. a wiec tak:
ćwiczę już 5 miesiecy w domowej siłowni tj ławeczka płaska hantle drążek; czy po takim czasie mogę wziaść kretaynę? acha mam 15 lat. co
|
38 |
2007-08-06 18:47
|
|
Trening dla początkujących
|
trening dla mnie
a więc naczytałem się juz troche o tych treningach ale nie mogę znaleźć niczego dla mnie. ćwiczę już kilka miesięcy, ale bez dobrego planu. do dyspozycji mam ławeczkę płaską, gryf, obciążenia, hantelki, modlitewnik oraz drążek. moim celem jest
|
10 |
2007-07-29 15:17
|
|
Trening dla zaawansowanych
|
plan do oceny
siema oceńcie mi plan dla mnie. jestem początkującym 15 latkiem. poprzednio ćwiczyłem słabym planem act. do dyspozycji mam ławkę płaska, drążek, gryf, hantle oraz modlitewnik. oto plan:
1. pon => klata + tric
wyciskanie na płaskej
|
8 |
2007-07-30 14:41
|
|
Zdrowie i Uroda
|
ból głwy i kręgosłupa
siema. od 4 dni przy gwałtownym ruchu głowy boli mnie głowa w lewej części. ból trwa tylko w trakcie ruchu. razem z tym dzisiaj zaczął mnie boleć kręgosłup na wysokości łopatek. tak to czuję sie dobrze. nie zawraca mi się w głowie ani nic. czym może
|
6 |
2007-06-18 22:01
|
|
Odżywki i suplementy
|
Glutamina
witam. czy po miesićcu cwiczeń mogę wziąść glutaminę? mam 15 lat. jak ją dawkować w moim wieku? czy w tym wieku nie spowoduje jakiś niekorzystnych działań?
|
29 |
2007-03-29 19:51
|
|
Trening dla zaawansowanych
|
15 lat
szukałem szukałem ale nie mogę znaleźć. proszę was o jakiś plan treningowy. mam 15 lat 160 wzrostu. do dyspozycji: ławeczka płaska, modlitewnik, drążek i hantle. ułóżcie mi jakiś plan na początek tylko taki aby nie obciążał kręgosłupa i bez barków.
|
15 |
2007-04-06 20:24
|
|
Trening dla początkujących
|
ACT dla mnie
mam 15 lat, 160 wzrostu i chciałbym ułozyć jakieś act ale nie mam pojęcia jaki tu plan ułożyc. czytałem kilka tematów ale sie pogubiłem. ułóżcie mi jakis plan; odrazu mówie ze bez zadnych martwych ciagów, barków itp. jestem początkujacy. z góry
|
2 |
2007-03-28 20:48
|
|
Odżywki i suplementy
|
ZMA
czy w wieku 15 lat można zażywać zma apteczne? czym rózni sie filomag b6 od witaminy b6? czy można zma zażywać z multiwitaminą? jaki wpływ ma na wzrost?
|
8 |
2007-03-27 20:44
|
|
Odżywki i suplementy
|
b12 w wieku 15 lat
witam. mam 15 lat mój wzrost to 160 cm, ważę 45 kg. trenuję w domu mając do dyspozycji ławeczkę, hantle oraz drążek. czy mogę brać witaminę b12 w tabletkach? czy ona powoduje nowotwory? czy można ja mieszać z cynkiem oraz witaminą a oraz e ? ćwiczę
|
16 |
2007-03-22 15:58
|