SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z wackiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
znam naprawdę wielu lekarzy i wszyscy sie sumiennie przykładają do swojej pracy ... jednak są to lekarze pracujacy w poznaniu , poza pracą (np szpital , akademia medyczna) mający dodatkowe źródła utrzymania ...
moze i lekarze z mniejszych miejscowości , jak równierz z kazdego innego miejsca biora w łapę - ale tak naprawdę kto nie bierze ...
urzędnicy , policja , sądy , politycy , pracownicy (np od zaopatrzenia ...) tak wiec przyczepiac sie do 1 grupy zawodowej ...
tak więc wracając - z tego co widze to sie naprawdę starają - (kumpel spędził całą noc trzumając dziadka z podejrzeniem pękniętego tętniaka aorty brzusznej ,
codziennie na odprawie widze jak sie starają , dyskutuja - a nie musieli by tego robić ... jak operuja to staraja sie zrobić to jak najlepiej umieją ... a siedzieć na dyżurze w wigilię czy chociaz przez 31 godzin w tygodniu to ja tez bardzo dziękuję )przychodzisz na 7 rano i siedzisz do nastepnego dnia do 14 nastej ...

do tego jak mówi Bahamut - trzeba dostac sie na studia - a to juz jest czesto wyzwanie ! potem 6 lat ciągłej nauki .... rok stażu , LEP ,
i znowu trudności trzeba sie gdzieś sensownie zaczepić : etat , rezydentura , wolontariat (pracujesz za darmo i jeszcze dokładasz ) niektórzy których znam pracują na 1/16 etatu .....
jak sie gdzieś zaczepisz to albo musisz swoje popracowac - albo prawie od razu otwierają specjalizacje - a to sa kolejne lata ... i dopiero 1wszy stopień ... jak jesteś młody to pracujesz np 7-15(nawet 17) a dostajesz za 7,5 godziny - z dyżurami wyciągniesz ok 1500zł
przez kilka - kilkanaście lat po studiach jesteś czesto nikim i dopiero ok 40 możesz zacząć coś więcej zarabiac - szczególnie jak jesteś dobry ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe gdzie złamałem regulamin ze mój post został skasowany?
a dlaczego nie został skasowany post syna lekarzy???przecież ewidtnie przeklina co ja tego nie robiłem???
kolego ja tez mam w rodzinie lekarzy i wiem co nie co a Ty jeszcze jesteś małolatem który jest nieżle naiwny jak dorośnierz i troche bedziesz miał ze słuzba zdrowia do czynienia (chociaz ty nie bedziesz miał problemów bo mamusia ci załatwi wizyte bez kolejki i wyznaczania terminów)to przejrzysz na oczy.
nie napisałem tam o wszystkich lekarzach bo rzeczywiscie niektórzy sie przykładaja i znaja sie na tym co robia ale ogólnie to połowa z nich nie powinna wykonywac tego zawodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Moj post nie zostal usunięty bo ja nie ******le głupot. I nie podnosc mi tu głosu.
Dostalem sie na medycyne dlatego ze interesuje mnie ten zawód i chce go wykonywac a to ze w rodzinie mam lekarzy i bede mial z tego powodu jakie kolwiek ulgi to chyba lepiej dla mnie nie? Jakby chcial isc dla kasy to bym poszedl na inne studia albo cwaniakował po kasynach i haracze zbierał. Robie to co lubie i to co mnie interesuje. TEz mam w rodzinie lekarzy i tez przyglądałem sie jak nie ktorzy jeszcze 10 lat temu mieli 600zł albo jak wolisz 6 milionów starych złotych a czynsz wynosil za mieszkanie 200 więc nie cwaniakuj znawco środowiska medycznego.
Moze zazdroscisz ze sie komus udało i dlatego szlag cie trafia.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-08-06 15:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
skasowałem - bo i tak ta dyskusja doniczego nie prowadzi ...
a zastanawiam sie czy od jakiegos momentu wszystkiego nie skasowac .

jak wczesniej mówiłem - jak ktos jest lekarzem to zawsze pomoże
a jak ktoś jest sku......em to wiadomo ... i tak jest z każdym zawodem ..
a stwierdzenia ze ktoś miał atak astmy a ktos nie pomógł to mogę uznać osobiście albo za prawdę albo za kłamstwo
jeśli to by prawda była to bym złożył sprawę w prokuraturze jeśli można to pod jakiś paragraf podciągnać ...
a co do ludzi - 10% jak nie wiecej odwiedzających lekarzy ma problemy psychiatryczne ...
a co do pieniędzy - jedni zarabiają 2000zł miesięcznie a inni 20 000zł a jeszcze inni 200 000zł ...
a czy ktoś ma pretensje do prezesów banków ze dostają za swoją pracę 50000-80000zł miesięcznie ...
dobra proponuje zakończyć ten temat ... a co do lekarzy i pewnej łatwości w załatwianiu skierować - jest albo był taki punkt w przysiędze lekarskiej ze jeden lekarz będzie leczył lub pomagał lekarzowi innemu jak i jego rodzinie za darmo ...
sam sie z tym spotkałem a dokładnie moja dziewczyna idąc do pewnego ginekologa do jego gabinetu (dr pracuje na poznańskiej AM ) powiedział ze nie chce zadnych pieniędzy ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
po***ani ****a wszyscy jesteście jak*****... normalne, że są dobrzy lekarze i źli lekarze, to tak jak z policjantami, biora łapówki itd...***** mnie to interesuje powiem Wam, ja chodze do takich, którzy pomagają...
wracając do tematu: najlepiej jak by się koles udał do specjalisty, bo to nie są przelewki !!!

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie jednak lepiej skasowac to wszystko bo widze ze na dym sie zbiera, i to siwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko Ciaves tez racje ma są po prostu Ludzie i ludzie !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18932
seba27 : No to jak ci nie pasuje to sie lecz u jakiegos znachora...
nikt cie nie zmusza do korzystania z usług lekarzy

===

no o czywistą sprawa jest ze wszedzie są czarne owce i równiez lekarze znajadą sie "żli" ale ta nagonka na nich i uogulnianie jest popprostu zalosne

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszyscy sa zli... policjanci, nauczyciele, lekarze, politycy, prezydent bush to zabojca, balcerowicz musi odejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18932
miało to być smieszne ?

bunchet

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a Zyrtec

Następny temat

Sól fizjologiczna

WHEY premium