SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba do wszystkich

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heeheh
Metkowiec chciał zabajerować tylko mu coś nie wyszło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
"A bralem chyba jakos tak:8-9-15-15-10-dokladnie nie pamietam!" A zastanawiałeś się dlaczego nie pamiętasz? a ten cykl 8-9-15-15-10 to podany w ilości tabletek?
Nie mam nic więcej do dodania - szkoda słów.

Mam dwa latka 16 i pół

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
metkowiec daruj sobie ta kretynska gadke ok?
mifas ja ci nie moge powiedziec jakie mialem efekty po metce bo zawsze ja z czyms laczylem

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam was w d****!JESTESCIE NIKIM! Jak ktos niew ierzy to moze wyle jakiemus p***ł*i zdjecie! A co do tych leków na skutki uboczne to sa takie j****ni kretyni!!!! JA MA WAS W ****E !!!! Kadzy z was zazdrosci,bo mam dopiero 16 lat !! A tem ktos napisal ze nie wiezry w 3-4 cylke w ciagu 4 msiecsiecy ! Baranie jesden cykl wtrwa 3tyg TYLKO JA NIE CZEKALAEM MISESIAC-3 tylko odczekalem niec. tydzieni nastepny! Mam duze rozstepy na lapach i kalcie! ALE NARAZIE SIE CZUJE DOBRZE

METKA-MAX-WSZYSTKIEGO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 108 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
za tą wypowiedz powinienes bana dostac z miejsca.......


HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale sie wqrw**!

Metkowiec z tego co ty piszesz to w 4 miesice 15-18cm w lapie?
Dobre! To musiaby przyrastac okolo 4,5 cm na miesiac. Wybacz ale nie rozmawiasz z idio**mi!
Wazysz 90 kg przy 187 cm wzrostu i masz 50 w lapie? Chyba na ksizycu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Metkowiec - Mysle, ze wiele osob chetnie zobaczylo by Twoje zdjecie - skoro zadeklarowales sie, ze mozesz je udostepic, prosze cie bardzo, umiesc je w profilu (ale uwazam ze nie masz jaj zeby to zrobic)
Piszesz, ze brales leki na skutki uboczne - bardzo jestem ciekaw jakie to leki - wymien ich nazwy. Dodatkowo bylbym nieopisanie wdzieczny gdybys w szczegolnosci podal mi nazwe leku zapobiegajacego chromaniu - ktore czesto wystepuje u osob stosujacych preparaty wysoce androgenne, a jest przez te osoby najnormalniej w swiecie lekcewazone mimo, ze jest to pierwszy objaw bardzo groznej choroby, ale jakiej - to chyba sam wiesz - przeciez brales leki przeciw wszystkim skutka ubocznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
A i jeszcze jedno - niezmiernie mi przykro, ze nazywasz mnie baranem - proponuje jeszcze raz przeczytaj swoje obydwie wypowiedzi. Piszesz, ze brales cykl 8-9-15-15-10 co daje 5 tyg. a nastepnie obrazasz mnie i piszesz, ze jeden cykl trwa 3 tyg. - czyby jakies klopoty z koncentracja ? Jezeli nie to wyjasnij mi to prosze - czyzby to jakas nowa teoria wzglednosci - wydluzenie i skrocenie czasu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
Spice co to jest to chromanie ??? Słyszałem już dużo deziwnych nazw i mam o sa troszeczke pojęcia,ale wybacz o czymś taki nigdy nie słyszałem.Wiem iż chcesz aby kolega metkowiec wykazał sie w temacie, więc jak możesz to poślij mi maila co i jak albo daj link do strony.

Wielkie dzięki.

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Mail poszedl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I cykl z

Następny temat

Cykl mety na siłę

forma lato