SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powtorka z rozrywki -> cyklik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Jest enanthat tylko w Polsce małokto go ma...;)
Co do farmadonu też mam mieszane uczucia...Naklejki juroxa mają niektóre.
Ale autorowi postu to chyba chodziło o prolongatum polskie.
Ja póki co niebęde korzytał zproduktów tej firmy


Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Co znaczy, ze maja naklejki Juroxa bo nie wiem o co 'come on' ?

A co do Farmadonu to hmmmm ... jezeli komus przeszkadza, ze ilosc plynu w poszczegolnych flakonach sie rozni, kapsle wygladaja jakby byly kleszczami zaciskane (i tez roznia sie wielkoscia w poszczegolnych flakonach), naklejka odchodzi w calosci, data i numer seryjny sa wydrukowane tak jak cala reszta napisow, czasami 'cos' plywa w srodku - to niech nie stosuje ...

... jest tez zaleta - CENA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spice: czemu napisales ze mam zapomniec o HCG. czy to znaczy ze nie mam tego kupowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Dokladnie - nie kupuj HCG - nie jest potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra wiec bede koontynuowal co do deki ;-0 sadzicie ze holenderska 1ml/50mg deca jest w maire pewna?;] znaczy bo zdaje mi sie ze raczej malo jest podrabiana co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Pewna - to tylko z apteki ... a tak wogole to 50mg/ml jest tak nieekonomiczna wersja, ze malo kto bawi sie w sprowadzanie/handel ta wlasnie Deka ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiadomo malo ekonomiczne, ale jesli jest wlasnie tak malo sprowadzana to tym bardziej nie oplaca sie jej podrabiac. mam dostep do deci innej ale sam diler nie gwarantuje czy sa dobre. sprowadza to, bo ludzie kupuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
To skad on to sprowadza, ze sam nie wie co tak naprawde zawiera ampulka. Deka o ktorej wspomniales jest dostepna zarowno w polskich aptekach jak i w greckich - skoro diler nie daje 100% gwarancji na towar to raczej z apteki tego nie bierze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem tak. mieszkam w Elblągu. I interesuje sie tym sportem i rzeczami z nim zwiazanymi od dawna. w Elblagu jak mi wiadomo nikt nie ma z aptek. Poprostu przyjeżdza hurtownik i daje 2 lub 3 ludziom towar. that is all poprostu on im mowi co dobre a co nie. maja do siebie zaufanie bo proceder ten jest stosowany juz od dawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ja powiem tak - Deke dostaniesz w kazdej ilosci bez problemu w Grecji - i to za grosze. Kazdy rozsadny czlowiek zajmujacy sie dystrybucja tego typu prepartow, kupujac w Grecji towar zabierze tez rachunki jako pewnego rodzaju dowod na to, ze Deka ktora handluje jest OK ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina B12

Następny temat

Pomóżcie wziałem pierwsza ampulke Omnadrenu co dalej??

WHEY premium