SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powracam

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej nie. Jeszcze mi tez z liscia wyplaci i zabije na miejscu? Albo wciagnie do wanny i tam pokona?
A powaznie to miejsce i czas kiedy prowadze treningi juz bylo nie raz podawane. Jesli ktos sie uwaza za wielkiego wirazke, nic nie stoi na przeszkodzie by przyszedl i to udowodnil.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-10-12 12:54:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie joker idz idz nie zebym zyczyl ci smierci:) ale skoro masz blisko to zalatwcie ta sprawe raz na zawsze to co idziesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
I co zrobiles najlepszego Boruta ? Moglbys chociaz poczekac do grudnia a tak dostaniesz po zebach i z kim ja bede sparowal jak wroce z Jokerkiem ? Nie prosze cie za stary jestem na mistrza
Opamietaj sie PAwel

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pozostanie Ci trening kata.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
hurra moj idol wrocil- :Prawdziwy Wojownik Zwycieza"
o jak sie ucieszylem)))))))))))))))))))


radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Kata ??? ciekawe jakie chyba na wozku a kto cie bedzie wozil po macie ? na mnie nie licz ja jestem w tym wieku ze uprawiam sex juz 2 godziny tj. 1 godzine sie rozbieram - 1 minuta sex a potem 1 godzine mnie reanimuja :)

Pozdrawiam,

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale z was dowcipasy hahahaha
Boruta z tym koniem to walnales, normlanie mnie zabiles stary.
Ty moze ty tym ogromnym grzybem zabijasz.
Wiesz co stwierdzilem ze przyjde na trening i posparujemy ale po treningu co ty na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale rozumiem ze jestes cywilizowanym czlowiekiem i pogadamy sobie normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
JOKERKU
Po tym co wypociles na tym forum chesz "normalnie" gadac ?
Nie wiem jak Boruta moze on okarze sie bardziej cywilizowany i bedzie z Toba gadal ja zlamalbym ci reke i kopna w dupe a potem oczywiscie zawioz bym cie na pogotowie.
Ty poprostu jestes facet z "kompleksem malego penisa" zawsze bedziesz szczekal na wszystkich i warczal na swoich taka juz z ciebie rasa. Nikt cie nie zmieni i niech tez niech nie probuje.
Zyczac swietlistej drogi na przyszlosc caly czas Ciebie POZDRAWIAM



DANZAN RYU RULEZ

Zmieniony przez - Neo w dniu 2001-10-13 03:07:41

Zmieniony przez - Neo w dniu 2001-10-13 03:50:21

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Bruce Lee

Następny temat

Suplementacja a sporty walki

WHEY premium