SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna porady przy zaplanowaniu metanabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
Witam mam pytanie do ogarniętych w temacie metanabolu osób a mianowicie mam 26 lat 85kg wagi 180cm wzrostu w tej chwili ćwiczę 4 miesiące dość ostro w tygodniu 4/5 razy wcześniej ćwiczyłem rok czasu ale niestety miałem przerwy ponad pol roku i chciałbym zrobić sobie cykl metanabolem mam 120tabletek mety usa i chciałbym żeby mi ktoś doradził czy lepiej zrobić dwa cykle miesięczne po 60 tabsów np w stosunku miesiąc mety 60 tabletek miesiąc przerwy i znów miesiąc 60 tabletek czy raczej zrobić jeden silniejszy cykl np ze 100 tabsów w powiedzmy 6 tygodni proszę o konkretne odpowiedzi od osób ogarniętych w temacie pzdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2017
saa to nie sok z gumi jagód bez odpowiedniej diety nic nie osiągniesz posłuchaj rad osób bardziej doświadczonych pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
http://m.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html wchodzisz kopiujesz wypelmiasz i wklejasz tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
1. WIEK: 26
2. WAGA: 85
3. WZROST: 180
4. WYMIARY: (niestety brak mozliwosci sprawdzenia)
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: rok lekkich treningow ponad pol roku przerwy w tej chwili 4 miesiace obfitych treningow
6. DIETA: staram sie jesc pokarmy z duza zawartoscia bialka wspomagalem treningi kreatyna i hmb
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: silowy
9. CEL CYKLU: przybycie na masie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): niestety mam bardzo szybka przemiane materii i prace fizyczna ktora utrudnia mi przybycie na wadze
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: w normie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE: ostatnie 4 miesiace zadowalajace lecz powrot do pracy fizycznej i chudne w oczach brak wymiarow
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dieta leży co dyskwalifikuje Cię z dopingu. Pół roku treningu to śmiech na sali z takim stażem za kox się łapać? Proszę Cię. Kolejna sprawa to twoja wiedza. Same Twokd propozycje wskazują na to że nie wiesz totalnie nic a już towar masz kupiony. Jesteś totalnie nie rozgarnięty to nie są zabawki i tylko sobie krzywdę zrobisz. Także bez obrazy weź się w garść dopnij dietę poćwicz ze dwa lata potem wpadnij to coś pomyślimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak chcesz rosnac skoro nie wiesz ile kalorii zjadasz?posilki z duza zawartoscia bialka a co z weglowadanami i tluszczami?napisz co wczoraj zjadles i w jakiej ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
Jak koledzy wyzej doping jeszcze nie dla Ciebie . Dopracuj trening i odzywianie .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-03-23 16:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
wczoraj rano pierwsze sniadanie platki kukurydziane mleko dwa jajka ciemne pieczywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
drugie sniadanie jogurt ruz z drobiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
obiad dwie piersi z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51
podwieczorek jogurt ciemne pieczywo z serkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Z takim odżywianiem pozostań przy hmb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne badania na cyklu do oceny

Następny temat

antybiotyki, infekcja a SAA

WHEY premium