chce zobaczyc zdjecia z 15.01.2011 z wystepu boys w klubie explosion
bo bylem tam i tez filmy video poniewz bylem nagrywany i chciałbym jeszcze raz to obejrzec i mam pytanie jak sie zalogowac na stronie klubu explosion bo chcialbym byc w tym gronie klubowiczów
bo bylem tam i tez filmy video poniewz bylem nagrywany i chciałbym jeszcze raz to obejrzec i mam pytanie jak sie zalogowac na stronie klubu explosion bo chcialbym byc w tym gronie klubowiczów
Krzysztof Piekarz