witam
w polowie grudnia dzwoniłem do was i powiadomiono mnie, że nie ma obciążenia 20kg dlatego czekałem do dziś dnia.
Czy jest już możliwość zakupienia talerzy 2x20 i 2x mały gryfik??
gdyż chętnie podskoczyłbym do was dziś lub w środę by odebrać te rzeczy jeżeli jest taka możliwość.
w polowie grudnia dzwoniłem do was i powiadomiono mnie, że nie ma obciążenia 20kg dlatego czekałem do dziś dnia.
Czy jest już możliwość zakupienia talerzy 2x20 i 2x mały gryfik??
gdyż chętnie podskoczyłbym do was dziś lub w środę by odebrać te rzeczy jeżeli jest taka możliwość.
Krzysztof Piekarz
mamy maleńki problem ponieważ wprowadzamy nowy system i probujemy się ogarnąć z wszystkim więc prosimy grzecznie o wyrozumiałość 
