SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Słaba mieśień piersiowy i najszerszy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1088
Mam problem po zawodach w muay thai doznałem kontuzji pleców(silny ból ze nie moglem sie ruszać) ale ból ustąpił ale teraz jak by zaczeło promieniowac na prawą reke i prawa strone i np jak chce wtcisnać na ławeczce to lewa reka wysicka ma siłe a prawa ledwo ledwo tak samo jak chce zrobić pompke to prawa strona jak bym spadał na ziemie;/ cos poradzicie na to? co moze pomóc?? prosze o jakies porady...

Tych co zrobili jeden cykl w zyciu jest bardzo malo,a tych co zrobili dwa nie ma wcale!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
zostałeś uderzony w plecy, jak doszło do kontuzji

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1088
nie wiem kiedy to sie stało zszedłem z ringu i zaczeło na maxa boleć teraz mówie ból minął(miną miesiąc) a ta prawa strona jest słaba na maxa czy to promieniuje od kegosłupa? czy prześwietlenie coś poradzi na to i wyjdzie co tam sie podziało?

Tych co zrobili jeden cykl w zyciu jest bardzo malo,a tych co zrobili dwa nie ma wcale!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
Myśle że zródło przyczyny należy szukać w kręgosłupie w odcinku szyjnym. Najlepiej zrobic przeswietlenie i udać się do stecjalisty chiropraktyka. Polecam metodę Ackermanna.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1088
Witam byłem na prześwietleniu na zdjeciu wyszło ze lekko kregi szyjne uciskaja na nerwy dlatego ten ból dostałem blokade ból minął ale reka dalej słaba ? jakaś maśc zastosować? czy poprostu zaczać cwiczyc na siłce mniejszymi cieżarami i siły sama nabierze z biegiem czasu? prosze o pomoc...

Tych co zrobili jeden cykl w zyciu jest bardzo malo,a tych co zrobili dwa nie ma wcale!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1088
Zmieniony przez - Maaaaser w dniu 2010-12-19 22:56:53

Tych co zrobili jeden cykl w zyciu jest bardzo malo,a tych co zrobili dwa nie ma wcale!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
Witam odpowiedz napisałem Ci powyżej.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1088
Aha poprostu myślałem że blokada wystarczy... ale skoro tak mówisz to bede musiał poszukac bo u mnie w okolicy nie słyszałem o takim leczeniu dzieki

Tych co zrobili jeden cykl w zyciu jest bardzo malo,a tych co zrobili dwa nie ma wcale!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem ! Bardzo proszę o pomoc !

Następny temat

telfast i berotec

electro
Polecane artykuły