Witam
Moj kolega ma problem , jest chory na Fenyloketonurie.
Gdzie moze kupic odzywki , glownie bialko nie zawierajace sztucznych slodzikow typu aspartam,splenda,sacharyna i.t.d ?
Moze jest ktos kto ma podobny problem ?
Bede wdzieczny.
Pozdrawiam
Moj kolega ma problem , jest chory na Fenyloketonurie.
Gdzie moze kupic odzywki , glownie bialko nie zawierajace sztucznych slodzikow typu aspartam,splenda,sacharyna i.t.d ?
Moze jest ktos kto ma podobny problem ?
Bede wdzieczny.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz