Szacuny
12
Napisanych postów
11497
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
45161
Myślę, że Rampage jednak powinien dać radę. Jeśli nie pokona Machidy to jest to znak, że już nic z niego więcej nie będzie.. Pozostanie wtedy obijanie średniaków. Jak wy myślicie czy serio mówił, że wróci stary Rampage z Pride walczący nie dla kasy, a dla honoru czy jest to zwykłe pjerdolenie o Chopinie ?
Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-18 17:36:20
Szacuny
11184
Napisanych postów
52123
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
"Myślę, że Rampage jednak powinien dać radę. Jeśli nie pokona Machidy to jest to znak, że już nic z niego więcej nie będzie.. "
Oj chyba za mocno powiedziane - to nie przegrana sama w sobie będzie znakiem tego że nic z Pejdża nie będzie, ale raczej przegrana po nie pokazaniu kompletnie niczego. Jednak Lyoto to klasowy zawodnik z wyrobioną marką.
Szacuny
0
Napisanych postów
387
Wiek
41 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3908
jak mozna mówić ze nic Z Rampage nie bedzie jeśli przegra z Machidą? to by znaczyło że może być w pierwszej piątce 205 lbs. to raczej dobrze. walka o tytuł przepada ale nadal jest to cos
Szacuny
12
Napisanych postów
11497
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
45161
(mmamania.com)
“Martwi mnie, że to może być kompletna katastrofa. Że to może być nudna walka. Postaram się, aby była ekscytująca, bo ja lubię takie walki. Ale jego styl jest nudny, poza tym ostatnią swoją walkę przegrał przez pierwszy w życiu nokaut, a wiadomo, że po czymś takim walczy się zachowawczo.”
Cóż, wygląda na to, że Quinton Rampage Jackson nie przejmuje się za bardzo promocją swojej walki z Lyoto Machidą, która odbędzie się na UFC 123, w najbliższą sobotę 20 listopada. Rampage nadal twierdzi, że walki Dragona są nudne. Hmm… zazwyczaj zawodnicy ekscytują się swoimi nadchodzącymi walkami – Rampage najwidoczniej do takowych nie należy. Przekora, czy szczerość?
fight24.pl
Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-11-19 21:20:01