Dzięki wielkie za informacje :)
Odwiedziłem Akademus - jestem bardzo zadowolony.
Słyszałem też wiele o Corpusie - przejdę się tam, jak tylko odzyskam jako-taką formę.
Jeszcze raz dzięki ;)
Odwiedziłem Akademus - jestem bardzo zadowolony.
Słyszałem też wiele o Corpusie - przejdę się tam, jak tylko odzyskam jako-taką formę.
Jeszcze raz dzięki ;)