Witam .
mam na sprzedanie 5 koszulek polo ( na czasie , 2 nowe ) 3 normalne koszuleczki ( 2 cudne jak dla mnie :D ) , bluzke , pomaranczowa koszule , oraz sweterek na ramiaczka ( mozna zakladac na koszule ) . a i 1 spodnie ( nawet raz w nich nie chodzilem )
osoby chetne podawajcie maila ;)
mam na sprzedanie 5 koszulek polo ( na czasie , 2 nowe ) 3 normalne koszuleczki ( 2 cudne jak dla mnie :D ) , bluzke , pomaranczowa koszule , oraz sweterek na ramiaczka ( mozna zakladac na koszule ) . a i 1 spodnie ( nawet raz w nich nie chodzilem )
osoby chetne podawajcie maila ;)
Krzysztof Piekarz