http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/533318a559fc1641.html
jak w linku, na wzrost 175-180cm, w udzie z 70cm, pas 90-95. Spodnie sa nowe starsza mi kupila ale jednak sa za duze wiec leza sobie nie uzywane, kupione za 110zl, ale oczywiscie duzo zejde, takze cena do dogadania. Jak ktos zainterysowany to oczywiscie wymiary moge podac dokladne, czy cos innego to pisac tu w temacie lub gg 7199046 badz na pw, pozdr
jak w linku, na wzrost 175-180cm, w udzie z 70cm, pas 90-95. Spodnie sa nowe starsza mi kupila ale jednak sa za duze wiec leza sobie nie uzywane, kupione za 110zl, ale oczywiscie duzo zejde, takze cena do dogadania. Jak ktos zainterysowany to oczywiscie wymiary moge podac dokladne, czy cos innego to pisac tu w temacie lub gg 7199046 badz na pw, pozdr
Krzysztof Piekarz