SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Drążek Keltona

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11813
Witam,
Leży mi na staniu taki oto drążek
http://allegro.pl/item946404908_hit_gratis_kelton_drazek_do_sciany_hd2.html
otrzymałem go od Keltona po czym okazało się ze uchwyt i rama ma nie precyzyjnie wywiercone otwory , pani w Keltonie powiedziala mi ze wystarczy troche rozciagnac rame i bedzie pasowac, ja jednak nie zgodzilem sie na to i dostalem nowy drążek a ten mi stoi zapakowany w piwnicy Ktoś chętny?
Cena: 50zł
Miejscowość: Rydułtowy (śląsk)

"Bez odzywek byłbym nikim"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 915
Jak za 50zl z wysylka to biore:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4487
Mógłbys napisac dokładniej jak nalezy go naprawić ? jestem zainteresowany jego kupnem ;] PzdR
I najlepiej jakbys wysłał foto: [email protected]

Zmieniony przez - 19maRas20 w dniu 2010-03-17 17:16:31

...z duszy serca przyrost ambicji...
...środkowy dla policji ! ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11813


W tym miejscu trzeba ramę odchylic zeby wsadzić i zakrecić śrubkę.
Miałem na myśli 50zł+koszt przesyłki, chyba ze odbior osobisty.Drążek mam juz zapakowany bo myslalem ze keltonowi bede musial stary zwrocic ale nie upomnieli sie o niego.

"Bez odzywek byłbym nikim"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 915
Odezwij sie na gg. Dogadamy sie:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4487
a wg Cb duzo bd z tym roboty ?

...z duszy serca przyrost ambicji...
...środkowy dla policji ! ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11813
Próbowałem to recznie odgiąc to braklo mi sił więc robota taka ze trzeba wspomóc się odpowiednimi narzędziami albo pilnikiem spróbować powiększyć otwór o ten około milimetr. Roboty nie powinno być dużo ;)

Zmieniony przez - kamilx2 w dniu 2010-03-18 08:22:01

"Bez odzywek byłbym nikim"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1263
Ile z wysyłką chcesz??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11813
75 zł

"Bez odzywek byłbym nikim"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam konto rapidshare bez kłódki aktywne doo 6maja za 20zl

Następny temat

KUPIĘ Wheya w dobrej cenie - PILNE

Shoty
Polecane artykuły