SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

sklepy z odżywkami w Ostrowie.Wlkp.

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4141

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
Witam mam do was pytanie czy znacie jakieś sklepy w Ostrowie.Wlkp z odżywkami ?? jak coś macie to prosze napiszcie

.........

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
witam wiem tylko że są chyba 3 jeden na wrocławskiej w pasażu drugi na partyzanckiej a trzeci na ul.Paderewskiego, jakieś 300m od stadionu żużlowego. może podać ktoś dokładny adres tego 3 sklepu bo te dwa znalazłem a ten 3 na Paderewskiego nie wiem gdzie jest jak ktoś ma dokładne info na temat tego sklepy to prosze o napisanie

.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 267031
siema, dokladnie niewiem ale kojaze na deptaku jest i w okolicach sadowej sklep nazywa sie "ARa"

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3538
Na asnyka jest sklep OLimpu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 301 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6934
Fajny rifresz

co do tematu to krótka wrocławska, ziółko w pasażu

"Shut The F*** Up
And Train "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

KONKURS WYCISKANIA Z MARIUSZEM STRZELIŃSKIM

Następny temat

ATALANTA

electro
Polecane artykuły