witam. Mam grube uda od pasa w dol, niie ma na nich duzo tluszczu ogolnie praktycznie to same miesnie, Waze 80kg mam 182cm wzrostu chodzilem na silownie i mam umiesniona ladnie przyzezbiona sylweke. Nie widac u mnie jakiejs (grubosci)... jeszdze bardzo duzo na rowerze, biegam, tancze, cwicze sztruki walki wiec ogolnie duzo ruchu. Chcialbym cos z tym zrobic bo jest to uciazliwe. Jak mozna zmniejszyc ich objetosc jesli sa to same miessnie bez tluszczu. jakies cwiczenia na to czy nie wiem jakis system bylbym bardzo wdzieczny jesli ktos by mi pomogl.
Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)
Z gory dziekuje i pozdrawiam ;)
Krzysztof Piekarz