Szacuny
11
Napisanych postów
942
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
6510
ja z nudów sobie kiedys na koszulce takie wielkie "A" zrobilem (Anarchy),
jak na test to wyszlo nawet ok i wyglada jak barwiona :) Nie chcialo mi sie robić wiecej testow ale mozna samemu cos wykonac.
Szacuny
0
Napisanych postów
51
Wiek
49 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
101
Witam serdecznie. Mam informację dle wszystkich tych co poważnie traktują siłke: NA ALLEGRO POJAWIŁY SIĘ PROFESJONALNE UBRANIA KULTURYSTYCZNE ŚWIATOWEJ FIRMY AMERYKAŃSKIEJ NPC w której trenują min JAY CUTLER I RONNIE COLMAN pozdro-ZAJRZYJCIE TAM KONIECZNIE--------------TEGO JESZCZE NIE BYLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!