Od stycznia zamierzam zacząć cykl, w jego skład wchodzi:
Kreatyna z tauryną
Dextroza
Glutamina
Witaminki
Gainer - jaki???
Cykl będzie trwał 40 dni
Mam 18 lat, mój staż na siłowni ok 5 miesięcy, diete mam ale chce szybciej zwiększyć masę dlatego zastanawiam się jaki gainer do cyklu, rozważam takie (do 100zł):
OLIMP gainer GAIN BOLIC 4kg - z tego co czytałem to jest ok ale ma 15g białka
TREC MASS XXL 3kg - Zachwalany ale tylko 3 kg :/
VITALMAX GAINER 10 CFM 4kg - niby dobry ale 10g białka
Oxygen POWER GAIN 6 kg - tu się zastanawiam bo cena niska, ale czy kasa nie pójdzie w błoto.. już mi nie zależy na smaku czy rozpuszczalności chce żeby działał ;]
Jak już napisałem cykl będzie trwał 40 dni i chciał bym żeby na tyle gainer starczył (przy 4kg wychodziło by 100g na dzień, przy 6kg - 150g na dzień, przy 3kg starczył by na 30 dni, ale nie wiem jakie będzie najlepsze rozwiązanie)
Proszę o pomoc :)
Kreatyna z tauryną
Dextroza
Glutamina
Witaminki
Gainer - jaki???
Cykl będzie trwał 40 dni
Mam 18 lat, mój staż na siłowni ok 5 miesięcy, diete mam ale chce szybciej zwiększyć masę dlatego zastanawiam się jaki gainer do cyklu, rozważam takie (do 100zł):
OLIMP gainer GAIN BOLIC 4kg - z tego co czytałem to jest ok ale ma 15g białka
TREC MASS XXL 3kg - Zachwalany ale tylko 3 kg :/
VITALMAX GAINER 10 CFM 4kg - niby dobry ale 10g białka
Oxygen POWER GAIN 6 kg - tu się zastanawiam bo cena niska, ale czy kasa nie pójdzie w błoto.. już mi nie zależy na smaku czy rozpuszczalności chce żeby działał ;]
Jak już napisałem cykl będzie trwał 40 dni i chciał bym żeby na tyle gainer starczył (przy 4kg wychodziło by 100g na dzień, przy 6kg - 150g na dzień, przy 3kg starczył by na 30 dni, ale nie wiem jakie będzie najlepsze rozwiązanie)
Proszę o pomoc :)
Krzysztof Piekarz