SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból gardła ;//

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 725
Więc tak od 2 dni nawala mnie gardło . Jest bardzo opuchnięte (do tej granicy ze mówie jak przez nos a kataru nie mam) i bardzo bolące. Także krwawioło troche(głównie w nocy). Brałem tabletke neo-angin i nic . Płukałem szałwią i też nic... Jutro mam wyjazd i chciałbym się chodz troche zmniejszyć ból i opuchlizne .

Za pomoc z góry dzieki ((będą sogi))

M jak Motor!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 725
a i jeszcze zapomniałem dodać że wczoraj miałem 37-38 stopni. Dzisaj już gorączki nie mam. I jeszcze śline mam taką gęstą ...

Czy to może wskazywać angine ropna ??
Ostatnio z 2 tygi temu byłem chory . Lekaz przepisał mi antybiotyk (augumentin) i jeszcze jakies tam tabletki na ból gardła , gorączke itp. Stwierdziłem że nie będe brał antybiotyku bo czuje sie dobrze no i niby sie wyleczyłem ,wszystko było w normie (na silowni siły mi przyszło )

Wziołem sobie antybiotyk augumentin . I tabletke na ból gardła orofar.

A i jeśli sie wylecze to czy w wtorek będe mógł iść na siłownie ?? Bo w sumie raz wziołem teraz ten augumentin


Zmieniony przez - alus123 w dniu 2009-11-01 14:36:13

Edit:
Ropa jakiego jest koloru?? zółta ??

Zmieniony przez - alus123 w dniu 2009-11-01 17:54:08

M jak Motor!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2770
To skoro nie chcesz brać leków to po co chodzisz do lekarza? Po dobre słowo? Zupełnie nie rozumiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1256
jakbys mial angine ropna to mialbys na migdalkach takie biale czopy... jesli tak jest to plukaj przynajmniej z 3-4 razy dziennie gardlo woda z sola... jesli tego nie masz to moze byc jakies wyrus grypa lub cos w podobie.... ja proponuje jakis syrop i tabletki do ssania
co do siklowni itd to radzilabym odpuscic tobie moze sie wydawac ze sie wyleczyles a tak naprawde moglo tylko zaniknac i jak zaniedbasz zlapie raz jeszcze i moze byc gorzej ...lepiej wycierpiec troche i polezec w domu ....

mrr...:*

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2770
Tak albo np. mononukleozę zakażną. Biorąc pod uwagę fakt że Epstein Barr V. jest wtórnie hepatotropowy w najgorszym wypadku peknię Ci wątroba. Idź do lekarza i stosuj się do zaleceń a nie uprawiasz samowolkę i opisujesz na forum z wielką radościa że nie pomaga.
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z kolanem

Następny temat

aeroby - pot

electro
Polecane artykuły