Witam,
miałem przerwę licząc, że stagnacja przejdzie (130kg treningowo, 120 na zawodach), lecz "przejechałem" się na tym.
Wynik w tej chwili to ok 105 technicznie :/
Jaki zastosować trening, aby w miarę szybko powrócić do dawnych wyników? (podobno nie długo mają być w Gliwicach zawody z AZS-u i chciałbym wycisnąć coś więcej niż 105, oczywiście wiem, że przy mojej wadze nawet wynik z "formy" dałby mi końcowe miejsce, ale sam dla siebie chce wrócić do dawnych ciężarów)
Pozdrawiam.
Zmieniony przez - Wilku_sc w dniu 2009-10-16 19:15:58
miałem przerwę licząc, że stagnacja przejdzie (130kg treningowo, 120 na zawodach), lecz "przejechałem" się na tym.
Wynik w tej chwili to ok 105 technicznie :/
Jaki zastosować trening, aby w miarę szybko powrócić do dawnych wyników? (podobno nie długo mają być w Gliwicach zawody z AZS-u i chciałbym wycisnąć coś więcej niż 105, oczywiście wiem, że przy mojej wadze nawet wynik z "formy" dałby mi końcowe miejsce, ale sam dla siebie chce wrócić do dawnych ciężarów)
Pozdrawiam.
Zmieniony przez - Wilku_sc w dniu 2009-10-16 19:15:58
Krzysztof Piekarz