Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
113
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2103
Witam, mam problem, chciałem zrobić sobie kolczyk w chrząstce, ale będę miał operacje za jakiś miesiąć (narkoza) . Czy jak wyjmę go to zarośnie mi dziurka czy czekać po operacji?
Szacuny
68
Napisanych postów
4311
Wiek
35 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
16683
nie zagoi ci sie w miesiac, a do operacji trzeba miec nawet wszystkie zeby wyleczone, takze nie masz na co liczyc, wytrzymaj, bo inaczej sie nie oplaca.
Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
5
Mnie bolało tylko trochę. Ale nie rozgrzałam igły i potem mnie bolało jak dotykałam kolczyka. Jak spałam na tej stronie głowy co kolczyk to bolało ale to raczej normalne.